هدر موبایل
1397/01/28 17:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نوروزی مطرح کرد:

پیگیری تعلل در اجرای حکم مرتضوی/ اجرای احکام باید حکم مرتضوی را اجرا کند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به اظهارنظر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه هنوز مرتضوی را پیدا نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: زمانی که همسر آقای مرتضوی می‌گویند ایشان در تهران است، نشان می‌دهد که سخنگوی قوه قضاییه عجله کردند و این حرف را زدند.
پیگیری تعلل در اجرای حکم مرتضوی/ اجرای احکام باید حکم مرتضوی را اجرا کند سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به اظهارنظر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه هنوز مرتضوی را پیدا نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: زمانی که همسر آقای مرتضوی می‌گویند ایشان در تهران است، نشان می‌دهد که سخنگوی قوه قضاییه عجله کردند و این حرف را زدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg پیگیری,تعلل,در,اجرای,حکم,مرتضوی/,اجرای,احکام,باید,حکم,مرتضوی,را,اجرا,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسن نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس و سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به عدم اجرای حکم مرتضوی، گفت: آقای مرتضوی تهران هستند و چون خودشان هم قاضی بودند قاعدتا تن به اجرای حکم می دهد.

وی با اشاره به اظهارنظر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه هنوز مرتضوی را پیدا نکرده اند، خاطرنشان کرد: زمانی که همسر آقای مرتضوی می گویند ایشان در تهران است، نشان می دهد که سخنگوی قوه قضاییه عجله کردند و این حرف را زدند. من نیز از ابتدا گفتم که ایشان در تهران و تحت کنترل هستند. زمانی که متهم تفهیم اتهام می شود و قرار صادر شده یعنی تحت کنترل است. مرتضوی چون می داند که فرار از قانون جرم است و او نیز تحت کنترل است؛ پیدا می شود.

این نماینده مجلس در خصوص چرایی عدم اجرای حکم مرتضوی، تصریح کرد: این حکم اجرا می‌شود و اجرای احکام باید این حکم را اجرا کند.

وی با اشاره به تعلل ایجاد شده در عدم اجرای حکم مرتضوی، تاکید کرد: امروز و در کمیسیون حقوقی و قضایی به عنوان سخنگوی کمیسیون و عضو هیات رئیسه این درخواست را ارائه می دهم تا از نهادهای مربوطه سوال شود که ماجرا از چه قرار است.

به گزارش اعتمادآنلاین؛ گفتنی است پس از چند روز بی‌خبری از سعید مرتضوی که در پرونده فاجعه کهریزک به دو سال حبس محکوم شده بود، هما فلاح تفتی، همسر سعید مرتضوی به اعتمادآنلاین گفت همسرش در تهران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet