هدر موبایل
1397/01/28 20:35:35
سرویس دیگر رسانه‌ها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فردا به ایلام سفر می کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فردا به ایلام سفر می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فردا به ایلام سفر می کند وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فردا به ایلام سفر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105577248086.jpg وزیر,ارتباطات,و,فناوری,اطلاعات,فردا,به,ایلام,سفر,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  استاندار ایلام در جلسه هماهنگی سفر وزیر ارتباطات و فنّاوری اطلاعات به استان، وی را وزیری با اراده و تلاشگر توصیف کرد که سعی می کند مشکلات را برطرف نماید.

قاسم سلیمانی دشتکی از مدیران حوزه وزارت مذکور خواست: مشکلات و پیشنهادات حوزه کاری خود را احصاء تا در جلسه شورای اداری استان با حضور وزیر مطرح گردند.

 وی با اشاره به اینکه رتبه استان از نظر دسترسی به خدمات حوزه ارتباطات برای اولین بار در بالاتر از میانگین کشوری قرار گرفته است، ابراز داشت: باید تلاش کنیم متناسب با نیاز استان به خصوص در ایام اربعین این خدمات را گسترش دهیم.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری نیز در این جلسه ابراز داشت: بایستی تلاش کنیم باتوجه به پتانسیل های استان، ایلام به عنوان پایلوت طرح های حوزه ICT مطرح شود.

به گزارش مهر، لازم به ذکر است، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فردا چهارشنبه راس ساعت ۱۸ عصر وارد استان ایلام خواهد شد و در جلسه شورای اداری استان شرکت و همچنین با نخبگان دانشگاهی و فعالان حوزه ICT دیدار خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet