هدر موبایل
1397/01/29 06:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
«نیکی‌هیلی»:

ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند!

نماینده آمریکا در سازمان ملل در نشست شورای امنیت درباره یمن بی‌توجه به ادامه محاصره این کشور توسط سعودی‌ها ادعا کرد: برای برقراری ثبات، ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند!
ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند! نماینده آمریکا در سازمان ملل در نشست شورای امنیت درباره یمن بی‌توجه به ادامه محاصره این کشور توسط سعودی‌ها ادعا کرد: برای برقراری ثبات، ایران باید ارسال سلاح به یمن را متوقف کند! https://cdn.icana.ir/d/019/201712107561598477.jpg ایران,باید,ارسال,سلاح,به,یمن,را,متوقف,کند! Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل امروز سه شنبه در نشست شورای امنیت درباره یمن به تکرار مواضع خصمانه این کشور علیه نیروهای انصار الله و حتی برخی از کشورهای دیگر پرداخت.

نماینده آمریکا در سازمان ملل همانند نشست های گذشته، بدون ارائه هرگونه راهکار عملی برای پایان دادن به بحران کنونی در این کشور تنها اتهام زنی های پیش این کشور علیه تهران را تکرار و اعلام کرد: ایران برای حوثی ها در یمن سلاح ارسال می کند!

وی بدون اشاره به ادامه محاصره همه جانبه یمن توسط به اصطلاح ائتلاف سعودی گفت: برای برقراری صلح و ثبات در یمن لازم است که ایران ارسال سلاح به این کشور را متوقف کند.

نیکی هیلی مدعی شد: ایران با این اقدام قوانین مرتبط با عدم ارسال سلاح به این کشور را نیز نقض کرده است.

به گزارش مهر، این دیپلمات آمریکائی افزود: راه حل و فصل سیاسی در یمن آغاز گفتگوها با طرف های درگیر در این موضوع است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet