هدر موبایل
1397/01/29 08:26:07
سرویس فرهنگی
سیاوشی پاسخ داد:

اینفانتینو درباره حضور زنان ایرانی در ورزشگاه به روحانی نامه نوشت؟

رییس کمیته زنان، خانواده و ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اخباری مبنی بر ارسال نامه محرمانه رئیس فیفا به روحانی توضیح داد.
اینفانتینو درباره حضور زنان ایرانی در ورزشگاه به روحانی نامه نوشت؟ رییس کمیته زنان، خانواده و ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اخباری مبنی بر ارسال نامه محرمانه رئیس فیفا به روحانی توضیح داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106674096440.jpg اینفانتینو,درباره,حضور,زنان,ایرانی,در,ورزشگاه,به,روحانی,نامه,نوشت؟ Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص خبرهای منتشر شده مبنی بر ارسال نامه‌ای محرمانه توسط اینفانتینو رئیس فیفا به آقای روحانی، گفت: طی صحبت‌هایی که با مسئولان وزارت ورزش و جوانان داشتم، آنها وجود این نامه را تکذیب می‌کنند البته باید به این نکته نیز توجه شود که براساس قانون، فیفا نمی‌تواند درخواست رسمی از دولت‌ها داشته باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ساختار فیفا ساختار به گونه‌ای است که ارتباط با دولت‌ها غیرقانونی است؛ البته اینفانتینو در صحبت‌ دوستانه‌ای که با آقای روحانی در تهران داشتند خواستار ایجاد فضای مناسب برای حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها شدند.

رییس کمیته زنان، خانواده و ورزش کمیسیون فرهنگی در پایان افزود: رئیس فیفا هیچ نامه‌ای به آقای روحانی در این راستا ارسال نکرده است چرا که براساس قانون، فیفا نمی‌تواند با دولت‌ها ارتباط داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در روزهای اخیر خبری مبنی بر ارسال نامه محرمانه اینفانتینو به روحانی در راستای آماده‌سازی‌های لازم برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها منتشر شده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet