ایام محرم 1398
1397/01/29 09:30:02
سرویس حوزه ریاست
صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید دکتر لاریجانی از مرکز تحقیقات و پارک فناوری کشاورزی هوشی مین

رییس مجلس شورای اسلامی، از مرکز تحقیقات و پارک فناوری کشاورزی هوشی مین ویتنام بازدید کرد.
بازدید دکتر لاریجانی از مرکز تحقیقات و پارک فناوری کشاورزی هوشی مین رییس مجلس شورای اسلامی، از مرکز تحقیقات و پارک فناوری کشاورزی هوشی مین ویتنام بازدید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108764842191.jpg بازدید,دکتر,لاریجانی,از,مرکز,تحقیقات,و,پارک,فناوری,کشاورزی,هوشی,مین Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، اعزامی به ویتنام دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه ٢٩ فروردین ماه) از مرکز تحقیقات و پارک فناوری کشاورزی هوشی مین ویتنام بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی تولید محصولات کشاورزی این کشور و بسته بندی محصولات برای صادرات میوه ها  به صورت تازه  قرار گرفت. 
همچنین رییس مجلس شورای اسلامی، در جریان بازدید از این مرکز از آزمایشگاه های کنترل کیفیت محصولات و اصلاح نباتات بازدید کرد.
گفتنی است،در این مرکز محصولاتی همانند راگون، نارگیل و انبه به کشورهایی همانند ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و برخی کشورهای اروپایی از طریق هوایی و دریایی صادر می شود، که ارزش اغزوده ای ٢ تا ٣ برابری ایجاد می کند.   
شایان ذکر است محمد آشوری تازیانی، سهیلا جلودارزاده، محمد محمودی شاه نشین و نظر افضلی در این سفر رییس نهاد قانونگذاری را همراهی می کنند./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet