هدر موبایل
1397/01/29 10:37:04
سرویس فرهنگی
محب‌خدایی در گفت‌وگو با خانه ملت:

رویه‌های سنتی و کلیشه‌ای جذب گردشگر باید تغییر کند/ بوم‌گردی، جاذبه‌ای منحصر به فرد

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی با بیان اینکه بوم‌گردی فرصت بزرگی برای جذب گردشگر خارجی است، تغییر در رویه‌های سنتی و کلیشه‌ای جذب گردشگر را ضروری دانست.
رویه‌های سنتی و کلیشه‌ای جذب گردشگر باید تغییر کند/ بوم‌گردی، جاذبه‌ای منحصر به فرد معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی با بیان اینکه بوم‌گردی فرصت بزرگی برای جذب گردشگر خارجی است، تغییر در رویه‌های سنتی و کلیشه‌ای جذب گردشگر را ضروری دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201804105770876336.jpg رویه‌های,سنتی,و,کلیشه‌ای,جذب,گردشگر,باید,تغییر,کند/,بوم‌گردی،,جاذبه‌ای,منحصر,به,فرد Icana

محمد محب‌خدایی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت بوم‌گردی در توسعه گردشگری، گفت: بوم‌گردی فرصت بزرگی در راستای جذب گردشگر خارجی برای کشور به وجود آورده است چراکه برای افراد علاقه‌مند به این نوع مراکز اقامتی، بوم‌گردی‌ها استاندارد مناسبی دارند؛ از سوی دیگر کشور ما نمی‌تواند از نظر مراکز اقامتی با هتل‌های 5 ستاره دنیا رقابت کند اما بوم‌گردی یک اصالت است و می‌توان از این اصالت به عنوان فرصت استفاده کرد.

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اظهار کرد: بوم‌گردی جاذبه منحصر به فردی است که نیازی به تغییر ندارد و به صرف اصیل و سنتی بودن مورد استقبال قرار گرفته است؛ در دنیا افراد زیادی به دنبال زندگی ارگانیک، اصیل و سنتی هستند بنابراین ما نیز باید از این تمایل برای جذب گردشگر بیشتر استفاده کنیم.

محب‌خدایی با اشاره به لزوم ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای استفاده از ظرفیت گردشگری بوم‌گردی‌ها، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بوم‌گردی به عنوان فرصت در کشور شناخته شده و این باور به وجود آمده و جاری شده است؛ همه به دنبال ایجاد زیرساخت‌های لازم برای استفاده از این فرصت هستند و در سال‌های اخیر جذب گردشگر از طریق بوم‌گردی پیشرفت مناسبی داشته است.

ایرانیان خارج از کشور  بهترین بازاریاب‌ها در حوزه گردشگری هستند

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در پایان افزود: ایرانیان خارج از کشور می‌توانند بهترین بازاریاب‌های کشور در حوزه گردشگری باشند؛ کشور می‌تواند از ظرفیت‌های توراپراتورهای مجازی برای نفوذ در دنیا و معرفی جاذبه‌های گردشگری کشور استفاده کند؛ اگر به دنبال جذب گردشگر بیشتر هستیم باید از رویه‌های سنتی و کلیشه‌ای خارج شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet