هدر موبایل
1397/01/29 11:02:49
سرویس سیاسی
رضایی:

امام خمینی (ره) با تصمیمی حکیمانه فضاسازی‌ها علیه ارتش را خنثی کرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: زمانی که در فضای کشور جوّی علیه ارتش شکل گرفته بود، امام خمینی(ره) با تصمیمی حکیمانه نسبت با آن فضاسازی‌ها مخالفت کردند.
امام خمینی (ره) با تصمیمی حکیمانه فضاسازی‌ها علیه ارتش را خنثی کرد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: زمانی که در فضای کشور جوّی علیه ارتش شکل گرفته بود، امام خمینی(ره) با تصمیمی حکیمانه نسبت با آن فضاسازی‌ها مخالفت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg امام,خمینی,(ره),با,تصمیمی,حکیمانه,فضاسازی‌ها,علیه,ارتش,را,خنثی,کرد Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن گرامیداشت 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: روز ارتش را به همه ارتشیان عزیز و غیور تبریک عرض می‌کنم، ارتش جمهوری اسلامی ایران حافظ امنیت و صیانت از این سرزمین هستند و با جان خود از آن دفاع می‌کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یاد شهدای بسیار ارزشمند ارتش جمهوری اسلامی ایران را به عنوان الگوهای بزرگ در کشور را گرامی می‌داریم و امیدواریم که راهشان پر رهرو بود.

وی افزود: زمانی که در فضای کشور جوّی علیه ارتش شکل گرفته بود، امام خمینی (ره) با تصمیمی حکیمانه نسبت با آن فضاسازی‌ها مخالفت کردند.

رضایی گفت: امام خمینی (ره) اعتقاد داشتند که ارتش متعلق به ملت است و در ادای دین به کشور همراه با مردم گام برداشت و اکنون می‌بینیم که آن شعارها علیه ارتش انحرافی و ناشی از توطئه دشمن بود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارتش در دوران پس از انقلاب نقش موثری داشته است، گفت: ارتش نشان داد که شایستگی لازم برای جلب اعتماد ملت و امام خمینی (ره) را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet