هدر موبایل
1397/01/29 14:23:36
سرویس سیاسی
جاسمی با اشاره به روز ارتش مطرح کرد:

ارتش با حضور در کنار مردم زلزله زده کرمانشاه از ملت مدال افتخار گرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ارتش در شرایط مختلف توانمندی خود را نشان داده و در زلزله کرمانشاه نیز با همتی بلند از خود کارنامه درخشانی را به جای گذاشت و از سوی مردم مدال افتخار دریافت کرد.
ارتش با حضور در کنار مردم زلزله زده کرمانشاه از ملت مدال افتخار گرفت عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ارتش در شرایط مختلف توانمندی خود را نشان داده و در زلزله کرمانشاه نیز با همتی بلند از خود کارنامه درخشانی را به جای گذاشت و از سوی مردم مدال افتخار دریافت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106425700451.jpg ارتش,با,حضور,در,کنار,مردم,زلزله,زده,کرمانشاه,از,ملت,مدال,افتخار,گرفت Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن گرامیداشت 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: 29 فروردین سالروز تشکیل ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی ارتش را گرامی می‌دارم و آرزوی موفقیت و سربلندی برای نیروهای ارتش دارم که ملت نیز قدردان زحمات آنان در 8 سال جنگ تحمیلی هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تشکیل ارتش مکتبی بعد از انقلاب برای حفاظت از کیان ایران اسلامی بود که کارنامه بسیار درخشانی را نیز در دفاع مقدس از خود به جای گذاشت.

وی افزود: بعد از دوران جنگ تحمیلی صیانت از مناطق مرکزی کشور تا جنوب کشور برعهده ارتش بود وضمن پاسداری از خاک کشور در مسائل دفاعی و سیستم‌های دفاعی و نظامی پیشرفت خوبی کرده و در کنار سپاه پاسداران قدرت بازدارندگی کشور را در برابر تهدیدات دشمن ایجاد کردند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش در شرایط مختلف توانمندی خود را نشان داده و در زلزله کرمانشاه نیز با همتی بلند از خود کارنامه درخشانی را به جای گذاشت و از سوی مردم مدال افتخار دریافت کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet