ایام محرم 1398
1397/01/29 11:29:23
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان مجلس؛

لایحه موافقتنامه میان ایران و ارمنستان برای احداث نیروگاه جریانی روی رود ارس تصویب شد

نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه موافقتنامه میان ایران و ارمنستان برای احداث نیروگاه جریانی روی رود ارس موافقت کردند.
لایحه موافقتنامه میان ایران و ارمنستان برای احداث نیروگاه جریانی روی رود ارس تصویب شد نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه موافقتنامه میان ایران و ارمنستان برای احداث نیروگاه جریانی روی رود ارس موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/118685.jpg لایحه,موافقتنامه,میان,ایران,و,ارمنستان,برای,احداث,نیروگاه,جریانی,روی,رود,ارس,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز(چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه موافقتنامه میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان راجع به احداث و بهره برداری از نیروگاه‌های جریانی بر روی رودخانه ارس با 162 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در جلسه با آن موافقت کردند.

در ماده واحده این لایحه آمده است که لایحه موافقتنامه میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان راجع به احداث و بهره برداری از نیروگاه‌های جریانی بر روی رودخانه ارس به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

همچنین در تبصره این ماده واحده آمده که رعایت اصول 77، 125 و 139 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اجرای این موافقتنامه ضروری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet