ایام محرم 1398
1397/01/29 12:12:39
سرویس صحن
بیگلری در تذکر شفاهی:

دولت معابر کولبری را باز کند/ جلوی ویرانی 500 شبه پلاسکو در مرزها را بگیرید

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس،خواستار لغو مصوبه دولت مبنی بر رفت و آمد کولبران از معابر مرزی شد.
دولت معابر کولبری را باز کند/ جلوی ویرانی 500 شبه پلاسکو در مرزها را بگیرید نماینده مردم سقز و بانه در مجلس،خواستار لغو مصوبه دولت مبنی بر رفت و آمد کولبران از معابر مرزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101046420205.jpg دولت,معابر,کولبری,را,باز,کند/,جلوی,ویرانی,500,شبه,پلاسکو,در,مرزها,را,بگیرید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن بیگلری در نشست علنی امروز(چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: مردم مرزنشین در 8 سال دفاع مقدس اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد اما امروز در بیکاری به سر می‌برند.

مصوبات دولت نان کولبران را از آنها گرفته است

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید حق کولبران تضییع شود، عنوان کرد: مقام معظم رهبری درباره کولبران تکلیف را روشن کرده‌اند و فرمودند منظور از مبارزه با قاچاق از طریق ترانزیتی است و کولبران که برای امرار معاش بار جابه‌جا می‌کنند قاچاقچی نیستند.

وی افزود: مصوبات دولت نان کولبران را از آنها گرفته و به کار آنها به عنوان قاچاق نگاه می‌شود و بازارچه‌های مرزی را مسدود می‌کنند، این در حالی است که با قاچاق‌های سازمان یافته و واردات خودروهای لوکس برخورد نمی‌شود.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به جدیت مسئولان درخصوص حادثه پلاسکو خاطر نشان کرد:اگر زودتر به وضعیت مرزها و کولبران رسیدگی نشود؛500 پلاسکو در مرزهای پاوه،جوانرود، سقز، بانه، سردشت و پیرانشهر ویران خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet