هدر موبایل
1397/01/29 12:17:28
سرویس دیگر رسانه‌ها
امیر حاتمی در بدو ورود به فرودگاه بغداد:

نخستین کمیسیون همکاری‌های دفاعی بین ایران و عراق برگزار می‌شود

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از برگزاری نخستین کمیسیون همکاری‌های دفاعی بین دو کشور ایران و عراق خبر داد.
نخستین کمیسیون همکاری‌های دفاعی بین ایران و عراق برگزار می‌شود وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از برگزاری نخستین کمیسیون همکاری‌های دفاعی بین دو کشور ایران و عراق خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101562535186.jpg نخستین,کمیسیون,همکاری‌های,دفاعی,بین,ایران,و,عراق,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در بدو ورود به فرودگاه بغداد در جمع خبرنگاران هدف از سفر به کشور عراق را رایزنی درباره تحولات منطقه‌ای که امروز کشورهای منطقه درگیر آن هستند، عنوان کرد و اظهار داشت: در این سفر موضوعات زیادی برای مذاکره در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به دیدار با وزیر دفاع، فرمانده ارتش و سایر مقامات کشور عراق در این سفر افزود: یکی از اهداف مهم از این سفر توسعه همکاری‌های دفاعی و نظامی بین ایران و عراق است.

امیر حاتمی شرکت در نخستین کمیسیون همکاری‌های دفاعی بین دو کشور را یکی دیگر از اهداف سفر به عراق عنوان کرد و ادامه داد: گفت‌وگو با سایر وزرا و مسئولان امنیتی، دفاعی و نظامی کشور عراق در این سفر انجام خواهد شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه خوشحالم در شرایطی به عراق سفر کردم که دولت و ملت عراق بر تروریست‌ها فائق آمده‌اند، تصریح کرد: این پیروزی‌ها را به همه مردم، دولت و نیروهای مسلح عراق تبریک می‌گویم.

به گزارش دفاع پرس، امیر حاتمی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن حمله موشکی اخیر به سوریه خاطرنشان کرد: اقدامات جنایتکارانه سه کشور آمریکا، فرانسه و انگلیس در حمله موشکی به سوریه نقض آشکار قوانین و مقررات بین المللی و منشور ملل متحد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet