هدر موبایل
1397/01/29 12:32:46
سرویس صحن
بهرام نیا در تذکر شفاهی تاکید کرد:

لزوم ارائه گزارشی از منابع و مصارف مابه التفاوت نرخ ارز از سوی دولت به مجلس

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارشی از منابع و مصارف مابه التفاوت نرخ ارز از سوی دولت به مجلس شد.
لزوم ارائه گزارشی از منابع و مصارف مابه التفاوت نرخ ارز از سوی دولت به مجلس نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه گزارشی از منابع و مصارف مابه التفاوت نرخ ارز از سوی دولت به مجلس شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108817790581.jpg لزوم,ارائه,گزارشی,از,منابع,و,مصارف,مابه,التفاوت,نرخ,ارز,از,سوی,دولت,به,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن بهرام نیا در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به اصل 53 قانون اساسی در خطاب به رئیس جمهور گفت: باید به اعمال مابه التفاوت نرخ ارز در لایحه بودجه توجه جدی شود.  

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه ردیف های خاصی در لایحه بودجه برای چنین مواردی پیش بینی شده تقاضا داریم هیات رئیسه مجلس به رئیس جمهور اعلام کند گزارش شفافی از منابع و مصارف ناشی از اینگونه درآمدهای جدید به مجلس ارائه کند تا بر همان اساس یا در صورت نیاز به جرح و تعدیل یا جابه جایی از سوی مجلس اقدام شود.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر شفاهی بهرام نیا گفت:حتما این موضوع را به دولت منتقل خواهیم کرد./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet