هدر موبایل
1397/01/29 12:57:45
سرویس صحن
امیرحسنخانی در تذکر شفاهی:

نواحی صنعتی در شهرهای کوچک نیاز به توجه جدی دارند

نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس خواستار توجه ویژه به نواحی صنعتی در شهرهای کوچک شد.
نواحی صنعتی در شهرهای کوچک نیاز به توجه جدی دارند نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس خواستار توجه ویژه به نواحی صنعتی در شهرهای کوچک شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100323481359.jpg نواحی,صنعتی,در,شهرهای,کوچک,نیاز,به,توجه,جدی,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،محمدرضا امیرحسنخانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه اشتغال باید در مناطق محروم رونق بگیرد ضرورت دارد شهرک ها و نواحی صنعتی خصوصا در شهرهای کوچک تقویت شوند.

نماینده مردم فردوس،سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نواحی صنعتی مانند بشرویه، سرایان، طبس و فردوس زیرساخت کاملی ندارند و نیاز به توجه دارند.

وی همچنین در تذکر به وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: انتظار می رود توجه ویژه ای به تکمیل جاده های بجستان- فردوس، طبس- بشرویه، سرایان و سایر راه های حوزه انتخابیه صورت بگیرد.

امیرحسنخانی در تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی ادامه داد:با توجه به خشکسالی و مشکلات در مناطق غیر برخوردار خصوصا نقاطی مانند طبس،فردوس و بشرویه انتظار می رود مالیات مربوط به این نواحی براساس درآمد افراد اخذ شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیرکشور خواستار تسریع در پرداخت آسیب های وارده به خسارت دیدگان در اثر سیل و تگرگ شد.

نماینده مردم فردوس،سرایان، طبس و بشرویه درمجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خشکسالی وجود دارد؛دامداران و عشایر منطقه مشکل تامین علوفه،خوراک دام و حتی فروش محصولاتشان را دارند لذا انتظار می رود وزارتخانه مذکور در این زمینه برنامه ریزی جدی تبیین کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet