ایام محرم 1398
1397/01/29 13:12:14
سرویس صحن
امینی در تذکر شفاهی:

ارزش پول ایران 50 درصد در مقابل ارزهای خارجی سقوط کرده است/ انتقاد از عدم پرداخت یارانه مطبوعات

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از سقوط ۵۰ درصدی ارزش پول ملی خبر داد.
ارزش پول ایران 50 درصد در مقابل ارزهای خارجی سقوط کرده است/ انتقاد از عدم پرداخت یارانه مطبوعات عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از سقوط 50 درصدی ارزش پول ملی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103593488074.jpg ارزش,پول,ایران,50,درصد,در,مقابل,ارزهای,خارجی,سقوط,کرده,است/,انتقاد,از,عدم,پرداخت,یارانه,مطبوعات Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سلام امینی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: مدیران اقتصادی ارشد نظام بدانند که نرخ ارز افزایش پیدا نکرده است؛بلکه این ارزش ریالی پول ایران است که 40 تا 50 درصد در مقابل ارزهای خارجی سقوط کرده است؛بنابراین باید در راستای صیانت از پول کشور تمام تلاش خود را به کار گیرند.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته گرامیداشت مقام معلم عنوان کرد:وزارت آموزش و پرورش مقام معلم و فرهنگیان را پاس بدارد و نسبت به اجرای کامل رتبه بندی فرهنگیان اقدام کند،همچنین مطالبات و معوقات بازنشستگان را پرداخت و تکلیف حق التدریسی ها را مشخص کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید براینکه باید تمام قوانین به درستی اجرا شود،گفت:در قانون برنامه ششم در خصوص ایثارگان بندهای شفافی وجود دارد،انتظار می رود که قانون به درستی اجرا شود همچنین پرداخت معوقات کارکنان مناطق جنگی طبق قانون انجام گیرد.

این نماینده مجلس با انتقاد از عدم پرداخت یارانه مطبوعات اظهار داشت:رسانه ها زحمت اطلاع رسانی را بر دوش دارند؛بنابراین انتظار می رود یارانه آن ها با دستور وزارت فرهنگ و ارشاد پرداخت شود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet