هدر موبایل
1397/01/29 12:55:17
سرویس صحن
ملکی در تذکر شفاهی:

بی‌توجهی به آثار تاریخی مسئولان را در برابر قضاوت تاریخ قرار می‌دهد

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس خطاب به رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بر ضرورت ساماندهی آثار تاریخی این شهر تأکید کرد و به وی متذکر شد در صورت بی توجهی به این بخش در برابر قضاوت تاریخ قرار خواهد گرفت.
بی‌توجهی به آثار تاریخی مسئولان را در برابر قضاوت تاریخ قرار می‌دهد نماینده مردم مشگین شهر در مجلس خطاب به رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بر ضرورت ساماندهی آثار تاریخی این شهر تأکید کرد و به وی متذکر شد در صورت بی توجهی به این بخش در برابر قضاوت تاریخ قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105482063354.jpg بی‌توجهی,به,آثار,تاریخی,مسئولان,را,در,برابر,قضاوت,تاریخ,قرار,می‌دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی امروز(چهارشنبه، 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به وزیر جهاد کشاورزی گفت: سرمایی که اخیراً تا صفر درجه در این منطقه اتفاق افتاد باعث شد 14 هزار باغ دچار سرمازدگی شوند و محصولات آنها که در حال شکل گرفتن بود از بین برود. اکنون از وزیرجهاد کشاورزی می‌خواهم همان طور که قول داده بودند،در هفته‌های آتی نسبت به اعزام معاون ذیربط و تیمی برای برآورد خسارت و همدردی با کشاورزان به مشگین‌شهر اعزام کند.

نماینده مردم مشگین شهر درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:در عین حال از وزیر می‌خواهم برای تعیین قیمت گندم و پرداخت به موقع اقدام عاجل کند که مثل سابق کشاورزان با مشکل مواجه نباشند.

وی خطاب به "مونسان" ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تصریح کرد: با حرکت لاکپشتی و مجموعه مدیریتی کم تحرک نمی‌توان به وظایف آن سازمان عمل کرد چرا که کوچکترین غفلت خسارت جبران‌ناپذیری به آثار تاریخی و میراث فرهنگی کشور وارد می‌کند.

ملکی افزود:هم اکنون مجموعه شهر یئری با قدمت 7 هزار ساله و ده‌ها آثار دیگر در مشگین شهر به عنوان سرمایه ملی هستند که در صورت عدم اقدام عاجل و بازدید میدانی ضمن بروز ناهنجاری اجتماعی و منطقه‌ای شما را در برابر قضاوت تاریخ و مردم جامعه قرار خواهد داد؛بنابراین ضروری است در اسرع وقت نسبت به ساماندهی آثار فوق اقدام کنید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه یادآور شد:آیا می‌دانید سقوط آموزش و پرورش مساوی با سقوط یک ملت است آن هم وقتی پاداش پایان خدمت و مابه‌التفاوت پاداش بازنشستگان،سرانه آموزش و پرورش، تربیت بدنی، بهداشت و سلامت، سنوات ارفاقی معلمان مدارس استثنایی اعزام به خارج و مطالبات بیمه طلایی بعد از چندین سال هنوز پرداخت نشده است، همچنین وام ازدواج معلم جوانی که حین خدمت به دیار باقی شتافت با وام هزینه مراسم تشییع وی یک جا پرداخت شود و این درحالی است که پاداش پایان خدمت کارکنان سایر وزارتخانه‌ها چند برابر فرهنگیان پرداخت شود، می‌توان از انگیزه کارکنان آموزش و پرورش صحبت کرد.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ضروری است در اسرع وقت نسبت به بروزرسانی مطالبات بازنشستگان فرهنگی و کارکنان آن اقدام کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet