هدر موبایل
1397/01/29 13:00:05
سرویس استان ها
جاسمی در تشریح نشست مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمانشاه:

عملکرد بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده مناسب نیست/ زندگی مردم زلزله زده همانند کمپ آوارگان جنگی است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: عدم وجود سندی منسجم برای اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در سطح استان مشکل آفرین شده است.
عملکرد بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده مناسب نیست/ زندگی مردم زلزله زده همانند کمپ آوارگان جنگی است نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: عدم وجود سندی منسجم برای اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در سطح استان مشکل آفرین شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg عملکرد,بنیاد,مسکن,در,مناطق,زلزله,زده,مناسب,نیست/,زندگی,مردم,زلزله,زده,همانند,کمپ,آوارگان,جنگی,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست مجمع نمایندگان مجلس استان کرمانشاه با استاندار کرمانشاه، اظهار داشت: مباحث مختلفی از سوی نمایندگان استان کرمانشاه در نشست روز سه شنبه (28 فروردین ماه) مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با استاندار مطرح شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضوع امهال وام‌ها و عدم تمکین بانک‌ها به تصمیمات اتخاذ شده برای این موضوع موردی بود که اعتراض نمایندگان را در پی داشته و در این جلسه نیز در خصوص آن بحث و بررسی شد.

وی افزود: عدم نهایی شدن سند آمایش استان و قرار گرفتن کرمانشاه در رده های پایین این مهم در سطح کشور نیز دیگر موضوع مطروحه از سوی نمایندگان بود که استاندار نیز در جریان این نگرانی نمایندگان قرار گرفت.

جاسمی ادامه داد: بازگشایی مرز خسروی از مطالبات به حق و همیشگی مردم استان کرمانشاه است که می‌تواند به اقتصاد استان رونق ببخشد. عملکرد نامناسب بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده نیز زیبنده مردم سرپلذهاب نیست زیرا با گذشت 6 ماه هنوز در چادر زندگی کنند آن هم در شرایطی که مانند کمپ آوارگان جنگی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیگیری طرح سامانه سردسیری برای اراضی کشاورزی مناطق کوزران،ماهیدشت ،سرفیروز آباد و برای تامین آب شرب سالهای آینده کرمانشاه ضروری است، گفت: عدم وجود سندی منسجم برای اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری در سطح استان مشکل آفرین شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet