هدر موبایل
1397/01/29 13:53:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سجادی تشریح کرد:

جمنا تقویت شود/ انسجام اصولگرایان تا انتخابات مجلس آینده افزایش پیدا کند/ برنامه‌های جبهه پیروان

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با تاکید بر انسجام اصولگرایان گفت: بنای ما بر این است که جمنا تقویت شود و انسجام اصولگرایان تا انتخابات مجلس آینده افزایش پیدا کند.
جمنا تقویت شود/ انسجام اصولگرایان تا انتخابات مجلس آینده افزایش پیدا کند/ برنامه‌های جبهه پیروان سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با تاکید بر انسجام اصولگرایان گفت: بنای ما بر این است که جمنا تقویت شود و انسجام اصولگرایان تا انتخابات مجلس آینده افزایش پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100629759517.jpg جمنا,تقویت,شود/,انسجام,اصولگرایان,تا,انتخابات,مجلس,آینده,افزایش,پیدا,کند/,برنامه‌های,جبهه,پیروان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدکمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به آخرین برنامه های این جبهه اظهار داشت: الان ۴ یا ۵ حزب از جبهه پیروان، خود را با قانون جدید احزاب تطبیق داده اند و بقیه احزاب به زودی این کار را انجام خواهند داد.

وی با اشاره به آغاز دور جدید فعالیت‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دور جدید فعالیت های جبهه مردمی آغاز شده و برخی احزاب عضو جبهه پیروان مانند جامعه اسلامی کارمندان و جامعه اسلامی مهندسین هم در بخش «اقشار» جمنا حضوری فعال دارند.

سجادی تصریح کرد: بنای ما بر این است که جمنا تقویت شود و انسجام اصولگرایان تا انتخابات مجلس آینده افزایش پیدا کند.

سخنگوی جبهه پیروان با بیان اینکه انسجام اصولگرایان باید تکمیل و محکم شود، اظهار داشت: جمنا در نوع خود، طرحی موفق بود و هر چند کاندیدای ما رای نیاورد اما ۱۶ میلیون هم رای خوبی بود.

به گزارش مهر؛ وی افزود: جمنا طرح بسیار موفقی بود اما مانند هر طرح دیگری باید تکمیل شود. همانطور که سعی شد در انتخابات ریاست جمهوری، همه اصولگرایان زیر یک چتر جمع شوند، این رویه برای آینده هم باید تداوم داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet