هدر موبایل
1397/01/31 10:12:59
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی مطرح کرد؛

محکومیت مرتضوی نمونه برخورد عادلانه قوه قضاییه با متخلفان فارغ از سمت و جایگاه آن ها است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قوه قضاییه بر اساس عدالت با متخلفان و بدون در نظر گرفتن سمت و جایگاه آنها رفتار می‌کند.
محکومیت مرتضوی نمونه برخورد عادلانه قوه قضاییه با متخلفان فارغ از سمت و جایگاه آن ها است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است قوه قضاییه بر اساس عدالت با متخلفان و بدون در نظر گرفتن سمت و جایگاه آنها رفتار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/68350.jpg محکومیت,مرتضوی,نمونه,برخورد,عادلانه,قوه,قضاییه,با,متخلفان,فارغ,از,سمت,و,جایگاه,آن,ها,است Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قوه قضاییه باید مظهر عدالت در کشور باشد، گفت: قوه قضاییه بر اساس عدالت با متخلفان بر خورد کرده و در این مسیر سمت و جایگاه آنها را در نظر نمی گیرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی باید برخورد یکسان با افراد در هر مقامی را مد نظر قرار دهد، اظهار داشت: عدالت این است که قوه قضاییه بدون در نظر گرفتن جایگاه افراد با متخلفان برخورد کند که نمونه آن برخورد با سعید مرتضوی است.

وی افزود: البته این قوه نیز باید رفتار خود را کامل کرده و برخی از نواقص که در آن وجود دارد را برطرف کند.

حاجی دلیگانی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از مشکلات قوه قضاییه مربوط به بیرون از این دستگاه است، عنوان کرد: بسیاری از مشکلاتی که به قوه قضاییه نسبت داده می شود مربوط به این قوه نبوده مربوط به افرادی در خارج از آن است که رفت و آمد نزدیکی با قوه داشته و بعضا امورات مشابهی دارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: قوه قضاییه باید با تخلفات به طور قانونی و قاطع برخورد کند تا افکار عمومی آنچنان که باید درباره عملکرد این دستگاه آرام بماند و چهره آن را مخدوش نسازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet