ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/01/29 16:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در یادداشتی؛

احمد توکلی از روحانی و دولت تشکر کرد

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهور برای حل مشکلاتی که به دلیل اجرای پروژه آزادراه تهران- شمال برای مردم سنگان ایجاد شده بود، تشکر کرد.
احمد توکلی از روحانی و دولت تشکر کرد یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی از رئیس‌جمهور برای حل مشکلاتی که به دلیل اجرای پروژه آزادراه تهران- شمال برای مردم سنگان ایجاد شده بود، تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802108107950875.jpg احمد,توکلی,از,روحانی,و,دولت,تشکر,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از ایلنا، احمد توکلی در یادداشتی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد نوشت:

«اواخر مهر سال ۱۳۹۶ پس از بازدید از چهار پارچه آبادی شمال غربی تهران که بزرگراه در حال احداث تهران - شمال از میان یا کنار باغات و خانه‌هایشان، مطالبی را پیرامون حق در حال تباه شدن مردم منطقه در همین‌جا منتشر کردم. سرانجام در تاریخ ۲۵ دی‌ماه طی نامه‌ای به آقای رئیس‌جمهور و پس از شرح مشکلاتی که احداث بزرگراه بر مردم منطقه بار کرده است، به استناد قانون مدنی تذکر دادم که جبران خسارت برعهده دولت است. آقای رئیس‌جمهور سه روز بعد دستور جبران خسارات و انجام لوله‌کشی گاز برای آن منطقه را صادر فرمود که همان زمان دیده‌بان شفافیت و عدالت رسماً تشکر خود را اعلام کرد.

حالا خدا را شاکرم که به مردم خبر دهم که درخواست‌های مهم را عمل کرده‌اند یا مقدمات را فراهم ساخته‌اند. خسارت به باغات گیلاس برآورده شده و پیش از عید بخشی از طلب هر باغدار داده شده است. حریم جاده که به علت ارتفاع جاده از زمینِ باغات اساساً وجود نداشت حذف شده. نتیجه این تصمیم امکان ساخت‌وساز در زمین روستائیان است که مشکل مسکن جوانان منطقه را حل می‌کند. لوله‌کشی گاز هم که مصوبه آن صادر شده و هماهنگی با بیشتر ادارات ذیربط انجام یافته و در حال نهایی شدن است، به زودی آغاز می‌شود.

بر خود لازم می‌دانم که خودم و به نمایندگی از دیده‌بان شفافیت و عدالت از شخص رئیس‌جمهور و دولت از این بابت تشکر کنم. جا دارد از دادستان غرب تهران نیز یاد کنم که تدابیر وی از بروز دردسرهایی که هزینه برای جامعه می‌ساخت جلوگیری کرد. همین‌طور از مردم صبور و شهید داده و شورای روستاهای منطقه نیز سپاسگزارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet