ایام محرم 1398
1397/01/31 11:30:00
سرویس سیاسی
داداشی:

ورود قوه‌قضائیه به پروند مرتضوی بیانگر برخورد با مدیران متخلف است/آفتابه‌دزد و گردن کلفت‌های سیاسی مقابل قانون یکسان هستند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعتقاد دارد ورود قوه قضائیه به پروند مرتضوی نشان از رویکرد مهم این قوه قضائیه برای برخورد با مدیران متخلف است.
ورود قوه‌قضائیه به پروند مرتضوی بیانگر برخورد با مدیران متخلف است/آفتابه‌دزد و گردن کلفت‌های سیاسی مقابل قانون یکسان هستند عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس اعتقاد دارد ورود قوه قضائیه به پروند مرتضوی نشان از رویکرد مهم این قوه قضائیه برای برخورد با مدیران متخلف است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102625187534.jpg ورود,قوه‌قضائیه,به,پروند,مرتضوی,بیانگر,برخورد,با,مدیران,متخلف,است/آفتابه‌دزد,و,گردن,کلفت‌های,سیاسی,مقابل,قانون,یکسان,هستند Icana

ولی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نحوه برخورد قوه قضاییه با سعید مرتضوی، گفت: نحوه برخود قوه قضائیه نسبت به گذشته تفاوت کرده و این امر امیدوار کننده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: در گذشته مردم انتقاد می کردند چرا با گردن کلفت‌های سیاسی و اقتصادی که در سراسر کشور مافیا تشکیل داده اند برخورد نمی شود در حالی که قانون برای همه افراد از فرد عادی گرفته تا رییس جمهور یکسان است و باید اجرایی شود.

وی با بیان اینکه برخورد با مدیران متخلف از رویکرد های مهم قوه قضائیه است، ادامه داد: به عنوان مثال در استان گیلان تعدادی از مدیران متخلف ارشد دستگیر شدند اما متاسفانه استاندار به صورت ضمنی از این افراد حمایت کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: وقتی آفتابه دزد را محاکمه می کنند باید با مدیر متخلف نیز برخورد شود لذا رویکرد قوه قضائیه خوب است و مجلس شورای اسلامی نیز حمایت می کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه مدیران سراسر کشور بدانند که اگر بخواهند با رویکرد نادرست حرکت کنند به عنوان نماینده مردم مقابلشان می ایستیم، اظهار کرد: همه باید تحت لوای قانون باشند لذا اگر افراد تخلفی داشته باشند باید روبروی میز قاضی پاسخگو باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet