خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/31 13:26:16
سرویس سیاسی
نوروزی:

سرعت عمل قوه قضاییه در تعیین تکلیف پرونده مرتضوی

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس عملکرد قوه قضاییه در تعیین تکلیف و رسیدگی به پرونده تخلفات سعید مرتضوی قاضی سابق این دستگاه را مثبت ارزیابی کرد.
سرعت عمل قوه قضاییه در تعیین تکلیف پرونده مرتضوی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس عملکرد قوه قضاییه در تعیین تکلیف و رسیدگی به پرونده تخلفات سعید مرتضوی قاضی سابق این دستگاه را مثبت ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608100146621316.jpg سرعت,عمل,قوه,قضاییه,در,تعیین,تکلیف,پرونده,مرتضوی Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نحوه برخورد قوه قضاییه با متخلفان این دستگاه گفت: قوه قضاییه برخورد قابل قبولی با قضات و کارمندان متخلف در این دستگاه دارد و با آنها برخورد قاطعانه تری نسبت به سایر متخلفان دارد.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قطعا برخورد قوه قضاییه با دستگاه های خود متفاوت است و آنهایی که در این دستگاه جرم مرتکب می شوند در اولویت رسیدگی پرونده بوده و قاطعانه با آنها برخورد می شود.

وی افزود: البته در برخی استان ها و دستگاه ها جدیت زیادتری از قوه قضاییه دیده می شود که باید این مورد به سایر استان ها و دستگاه های قضایی نیز تسری یابد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قوه قضاییه برخورد سریعی با مرتضوی داشت و به سرعت پرونده وی را در دستور کار قرار داد، خاطرنشان کرد: قوه قضاییه بدون اغماض و در اولین فرصت رسیدگی به پرونده قاضی سابق خود را به جریان انداخت و رأی را صادر کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet