هدر موبایل
1397/01/31 13:04:45
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا تشریح کرد:

نگاهی به فراز و فرود روابط عربستان و رژیم صهیونیستی/ عربستان ارتش آمریکا را اجاره کرده است

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه از زمان آغاز بحران در سوریه سیاست عربستان در قبال کشورهای عربی تغییر کرده است، گفت: زمانی عربستان اسرائیل را عدو می‌دانست اما امروز با این رژیم ارتباط برقرار می‌کند.
نگاهی به فراز و فرود روابط عربستان و رژیم صهیونیستی/ عربستان ارتش آمریکا را اجاره کرده است عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه از زمان آغاز بحران در سوریه سیاست عربستان در قبال کشورهای عربی تغییر کرده است، گفت: زمانی عربستان اسرائیل را عدو می‌دانست اما امروز با این رژیم ارتباط برقرار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg نگاهی,به,فراز,و,فرود,روابط,عربستان,و,رژیم,صهیونیستی/,عربستان,ارتش,آمریکا,را,اجاره,کرده,است Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عدم واکنش کشورهای عربی به حمله نظامی به سوریه به عنوان یک کشور عرب گفت: پیش از این کشورهای عربی این شعار را می دادند که کشورهایشان یکپارچه بوده و زبان عربی میان آنها مشترک است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اعراب در گذشته تمام کشورهای عربی خود را یک کشور واحد می دانستند، عنوان کرد: در آن زمان کشورهای عربی بر این باور بودند که تجاوز به یک کشور عربی تجاوز به تمام سرزمین اعراب است و در آن زمان صرفا اختلافات حکومتی باعث خارج شدن برخی کشورهای عربی از گردونه سرزمین اعراب نمی شد.

وی ادامه داد: در گذشته یعنی حدود 10 سال پیش و پیش از زمانی که ماجراهای سوریه به وجود بیاید، اگر از سوی رژیم صهیونیستی تیری به سمت لبنان شلیک می شد، عربستان آنها را عدو می دانست اما اکنون قضیه فرق کرده است.

یوسفیان ملا در ادامه با اشاره به تغییرات سیاسی در عربستان یادآور شد: آنها منتظر بودند حزب جمهوری خواه روی کار بیاید تا حس جنگ داشته باشد و امروز به مواردی که زمانی جزء مقدسات عرب بود پشت کرده اند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه امروز عربستان پول سفر مکه مسلمانان را هزینه  نوشیدنی های الکلی آمریکایی ها در منطقه می کند، خاطرنشان کرد: ارتش بیشتر کشورهای عربی اجاره ای هستند و عربستان اجاره ارتش آمریکا را می دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet