هدر موبایل
1397/01/29 21:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

رئیس پلیس آگاهی ناجا با خانواده شهید سلماسی دیدار کرد

رئیس پلیس آگاهی ناجا با حضور در منزل شهید مهدی سلماسی نخستین شهید قاچاق کالا و ارز آذربایجان غربی در ارومیه با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با خانواده شهید سلماسی دیدار کرد رئیس پلیس آگاهی ناجا با حضور در منزل شهید مهدی سلماسی نخستین شهید قاچاق کالا و ارز آذربایجان غربی در ارومیه با خانواده این شهید والامقام دیدار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107899348355.jpg رئیس,پلیس,آگاهی,ناجا,با,خانواده,شهید,سلماسی,دیدار,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این دیدار رئیس پلیس آگاهی ناجا در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارداشت: شهدا با اعتقاد راسخ و جان برکفانه فرمایشات رهبری را در اولویت قرار داده و برای استقرار امنیت در کشور خود را وقف نظام اسلامی کردند، ما مدیون خون شهدا و صبر و بردباری خانواده آنها هستیم.

سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به تلاشهای مخلصانه و قابل توجه شهید سلماسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: این شهید گرامی از نیروهای پاکدست و فداکار در راه پیشگری از قاچاق کالا بودند که جایگزین کردن آنها کار سختی است و فقدانشان ضایعه ای برای پرسنل انتظامی استان محسوب می شود.

سمیعی معاون رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در این دیدار گفت: تلاشها و جانفشانیهای شهدا در راه تامین امنیت مرزهای کشور ستودنی است و تجلیل از خانواده معزز آنها کمترین کار برای قدرشناسی از شهدا محسوب می شود.

به گزارش مهر، شهید سرگرد مهدی سلماسی رئیس دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی پیرانشهر، فروردین سال گذشته به درجه رفیع شهادت نائل آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet