هدر موبایل
1397/01/30 09:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حسن بیکی:

دشمن از سیاست ضد تروریسم ایران خشمگین است/انزوای عربستان در منطقه

نماینده مردم دامغان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ضد تروریسم بین‌المللی است، گفت: دشمن از سیاست ضد تروریسم ایران خشمگین است.
دشمن از سیاست ضد تروریسم ایران خشمگین است/انزوای عربستان در منطقه نماینده مردم دامغان و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ضد تروریسم بین‌المللی است، گفت: دشمن از سیاست ضد تروریسم ایران خشمگین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg دشمن,از,سیاست,ضد,تروریسم,ایران,خشمگین,است/انزوای,عربستان,در,منطقه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی درباره اظهارات اخیر ترامپ مبنی بر تعهد عربستان به کاهش حمایت مالی از تروریست‌ها، تأکید کرد: در دو دهه گذشته آمریکایی‌ها تلاش کردند گروه‌های تروریستی دست‌نشانده خود را با پول عربستان، امارات و قطر تقویت و همواره اقدامات تروریستی را در سطح وسیع صورت دهند همچنین این کشورها سعی دارند تا با ابزارهای تبلیغاتی اقدامات شومشان در منطقه را متوجه ایران سازند اما امروز سازمان‌های بین‌المللی به‌یقین رسیده‌اند که جمهوری اسلامی ضد تروریسم بوده و به دنبال حق و عدالت است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با ابراز خرسندی از اینکه امروز بخش اعظمی از حکومت‌ها در منطقه طرفدار جمهوری اسلامی و علیه آمریکا هستند، افزود: انزوای عربستان در منطقه باعث انزوای آمریکا شده است ازاین‌رو آمریکایی‌ها استراتژی خود را تغییر خواهند داد چراکه می‌دانند احتمال پیروزی برای آن‌ها در بخش تروریسم ناممکن است.

وی اضافه کرد:  آمریکایی‌ها خود را در موضوع اقدامات علیه امنیت منطقه کنار کشیده و برعکس خود را منجی مردم معرفی می‌کنند که البته دنیا این ادعاها را قبول نمی‌کند از سوی دیگر آمریکا می‌خواهد بین تروریست‌ها، تروریست خوب و بد را معرفی کند لیکن در سوریه تمام تلاش‌ها را به کار بستند تا به‌نوعی ارتش آزادی‌بخش را به مردم این کشور به‌عنوان گروهی خیرخواه منافع سوریه، معرفی کنند.

به گزارش مهر، حسن بیکی بابیان اینکه غوطه شرقی در نزدیکی اسرائیل قرار داشته و تروریست‌ها در این منطقه شکست‌خورده‌اند، تأکید کرد: ازاین‌رو آمریکایی‌ها مجبور هستند داعش را تروریست معرفی کنند تا حضور خود در سوریه را حفظ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet