هدر موبایل
1397/01/30 11:48:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
وقف‌چی:

تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی مشکل مهم جامعه ایران است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی معتقد است تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی از مهم ترین مشکلات جامعه حال حاضر ایران است.
تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی مشکل مهم جامعه ایران است نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی معتقد است تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی از مهم ترین مشکلات جامعه حال حاضر ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707108307476819.jpg تفسیر,غلط,از,بحث‌های,سیاسی,مشکل,مهم,جامعه,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی وقف‌چی در آیین تودیع و معارفه مدیران‌کل آموزش و پرورش استان که به میزبانی سالن کانون سهروردی زنجان برگزار شد، با بیان اینکه جامعه برای پیشرفت و توسعه نیازمند استفاده از ظرفیت‌های انسانی است، افزود: در سطح کشور و استان، انتظار می‌رود که دوستان از همه ظرفیت‌های انسانی کشور بهره ببرند تا روند توسعه و پیشرفت جامعه شتاب بگیرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم توجه به حوزه علم و دانش در کشور و بهره گیری  مناسب از ظرفیت نخبگان کشور ادامه داد:  امروز دیگر زمانی نیست که نفت و گاز سرنوشت کشور را تعیین کند، بلکه علم و دانش تعیین کننده است.

وقف چی با تاکید بر اینکه تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی از مهم‌ترین مشکلات جامعه حال حاضر ایران است،  افزود: یکی از مشکلات ما، تفسیر غلط از بحث‌های سیاسی است، به گونه‌ای که در کشورهای مختلف جهان با وجود تنوع تفکرات سیاسی،  وقتی یکی از این تفکرات پیروز شد، همه ملزم برای کمک به آن تفکر برای رسیدن به موفقیت هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه وجود خط کشی‌های سیاسی باعث ایجاد چالش و گسست در  کشور شده است، افزود: در کشور خط کشی‌ها سیاسی داریم که همین امر موجب عقب‌ماندگی کشور در برخی از زمینه‌ها شده است و با وجود رشد کشور در بسیاری از بخش‌ها، خط کشی‌ها سیاسی باعث ایجاد برخی عقب ماندگی‌ها شده است.

وقف چی، لزوم نگاه کلان در مدیریت‌ها را مورد تاکید قرار داد و با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان طرفدارانی دارد که باید مدیریت شوند، افزود: امروز دولت‌مردان و سیاسیون به این نتیجه رسیده‌اند که کشور ایران را با 80 میلیون ایرانی و همه کسانی که در اقصی نقاط جهان دلشان برای ایران می‌تپد، مدیریت کنند.

وقف‌چی نظریه جدایی دین از سیاست را نظریه مردود و دور از عقلانیت دانست و گفت: در حال حاضر همه کشورهای توسعه‌یافته دین را به طور کاربردی در زندگی مردم خود وارد کرده‌اند و این دیدگاه هم درست نیست که توسعه‌یافتگی صرفاً جدایی دین از سیاست است.

به گزارش مهر، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه جامعه جوان و زنان ایران، قشری توانمند و تأثیرگذار هستند، لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی کشور به عنوان یک اصل مهم مورد تحلیل قرار داد و  افزود: جامعه باید فرصت حضور در بخش‌های مختلف را به زنان بدهند و چه در سطح کشور و چه در سطح استان، انتظار می‌رود که از همه ظرفیت‌های انسانی کشور بهره گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet