خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/02/01 07:50:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس تشریح کرد:

احمدی‌نژاد قدم در مسیر معارضین نظام گذاشته است/ نمی‌توان به راحتی از کنار اشتباه‌های احمدی‌نژاد گذشت

با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد قدم در مسیر معارضین نظام گذاشت، گفت: نمی‌توان به راحتی از کنار اشتباه‌های احمدی‌نژاد گذشت.
احمدی‌نژاد قدم در مسیر معارضین نظام گذاشته است/ نمی‌توان به راحتی از کنار اشتباه‌های احمدی‌نژاد گذشت با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد قدم در مسیر معارضین نظام گذاشت، گفت: نمی‌توان به راحتی از کنار اشتباه‌های احمدی‌نژاد گذشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg احمدی‌نژاد,قدم,در,مسیر,معارضین,نظام,گذاشته,است/,نمی‌توان,به,راحتی,از,کنار,اشتباه‌های,احمدی‌نژاد,گذشت Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات و اقدامات اخیر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم، گفت: احمدی نژاد اشتباهاتی را مرتکب شده که نمی‌توان به راحتی از کنار آنها عبور کرد. متاسفانه خطاهایی مرتکب شده که قابل تامل است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هم‌اکنون و پس از این اظهارات و اقدامات هیچ کس دیگر از احمدی نژاد حمایت نمی‌کند، از این رو وی کاملا منزوی شده است.

سلیمی یادآور شد: آقای احمدی‌نژاد قدم در مسیری گذاشت که برخی از معارضین نظام در اوایل انقلاب اسلامی در آن گام نهاده بودند. متاسفانه هر انسانی در هر جایگاهی که به خودسازی نپردازد، به چنین سرنوشتی دچار خواهد شد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هر فردی ممکن است اسیر هوای نفس و مسائل شیطانی شود، امام خمینی (ره) نیز فرمودند که «خدا نکند کسی پیش از آنکه خود را بشناسد به جایگاهی دست یابد زیرا خود را باخته و گم می‌کند»، این افراد هم خود را گم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet