هدر موبایل
1397/01/30 12:23:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی مبارکه:

جنایت آمریکا در سوریه تنها با هدف باج‌خواهی از عربستان صورت گرفت/ جنایتکاران بدانند خویشتنداری ایران حدی دارد

نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: آمریکا بداند حمله پرهیاهویش به سوریه هیچ دستاوردی برای غرب و عربستان نداشت و اینها تنها بهانه‌ای برای باج خواهی آمریکا از عربستان بود.
جنایت آمریکا در سوریه تنها با هدف باج‌خواهی از عربستان صورت گرفت/ جنایتکاران بدانند خویشتنداری ایران حدی دارد نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: آمریکا بداند حمله پرهیاهویش به سوریه هیچ دستاوردی برای غرب و عربستان نداشت و اینها تنها بهانه‌ای برای باج خواهی آمریکا از عربستان بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201610105199649820.jpg جنایت,آمریکا,در,سوریه,تنها,با,هدف,باج‌خواهی,از,عربستان,صورت,گرفت/,جنایتکاران,بدانند,خویشتنداری,ایران,حدی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه با اشاره به حمله آمریکا و متحدانش به سوریه، اظهار داشت: هرچند ما به کرات شاهد جنایات این جنایتکاران بودیم اما به تازگی و با حمله مجدد به سوریه چهره عریان غرب و همراهی اروپا باترامپ به رغم ظاهرسازی‌ها،‌ آشکار شد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی،  با تاکید بر اینکه با جنایت اخیر آمریکا در سوریه، ترامپ خارج از ساختار موجود حاکم بر غرب معرفی شد، افزود: البته بیان این نکته ضروری به نظر می‌رسد که آمریکا بداند حمله پرهیاهویش به سوریه هیچ دستاوردی برای غرب و عربستان نداشت و اینها تنها بهانه‌ای برای باج خواهی آمریکا از عربستان بود.

وی با اشاره به خویشتنداری جمهوری اسلامی به رغم اقدامات تحریک آمیز برخی دشمنان،‌ عنوان کرد که جنایتکاران در جریان باشند که این خویشتنداری حدی دارد و ما تا یک جایی از خود سعه صدر نشان می‌دهیم.

به گزارش فارس، سعیدی در خاتمه سخنان خود با تاکید بر قدرشناسی نسبت به امنیت موجود و عوامل موثر در ایجاد و تقویت آن و ضمن یادآوری  ـ ضرورت هر چه بیشتر توجه به عوامل بازدارنده و مقاوم امنیت ملی بخصوص وحدت و همبستگی ملی، گفت: ما باید بیش از پیش بر حفظ و افزایش توان دفاعی و مراقبت از نفوذ منطقه ای ایران مراقبت و تلاش داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet