خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/30 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملکشاهی:

جنایت اخیر آمریکا در سوریه موجب انسجام ملت سوریه شد/ ناموفق بودن آمریکا حکایت از دیپلماسی قوی ایران دارد

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: ناموفق بودن اقدام آمریکا بیشتر حکایت از دیپلماسی و اقدامات قوی جمهوری اسلامی ایران دارد.
جنایت اخیر آمریکا در سوریه موجب انسجام ملت سوریه شد/ ناموفق بودن آمریکا حکایت از دیپلماسی قوی ایران دارد رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: ناموفق بودن اقدام آمریکا بیشتر حکایت از دیپلماسی و اقدامات قوی جمهوری اسلامی ایران دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107608275434.jpg جنایت,اخیر,آمریکا,در,سوریه,موجب,انسجام,ملت,سوریه,شد/,ناموفق,بودن,آمریکا,حکایت,از,دیپلماسی,قوی,ایران,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اللهیار ملکشاهی، نماینده مردم کوهدشت و رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله اخیر آمریکا به سوریه اظهار داشت: این حمله یک عمل نمایشی بیشتر نبود و به نظر می‌رسد این یک حمله واقعی نبود.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: از آنجایی که رئیس جمهور آمریکا در محافل زیادی گفته بود می‌خواهم حمله کنم و خط و نشان کشیده بود، به نوعی بر تایید صحبت خود این کار را انجام داد که هیچ اثر نظامی هم البته نداشت.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: حمله اخیر آمریکا و متحدانش  به سوریه نه خسارات خاصی که قابل ذکر باشد داشت و نه اثری در منطقه ایجاد کرد؛ اینها فقط می‌خواستند به نوعی رفع تکلیف کنند آنهم به خاطر انتظاری که خود ترامپ در جامعه بین‌الملل ایجاد کرده بود.

ملکشاهی ادامه داد: جنایت اخیر آمریکا در سوریه موجب انسجام ملت سوریه هم شده، ما دیدیم که یکی دو ساعت پس از ان حمله نمادین مردم سوریه به خیابان‌ها آمدند و ابراز خوشحالی کردند که این همه آمریکا گفت می‌خواهم حمله کنم بلکه یک موشک‌پراکنی ساده بود که هیچ اثری هم نداشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بر همین اساس اضافه کرد: مردم سوریه بلافاصله پس از حمله آ‌مریکا حمایت خود را از ملت و حکومت‌شان اعلام کردند که این بسیار مهم و خوشایند بود و از طرفی دیگر هم آمریکا نتوانست کاری انجام دهد؛ البته که آمریکا نمی‌تواند در هیچ موردی یک هماهنگی و پشتیبانی جهانی برای خود ایجاد کند و این نکته بسیار مهمی است که نهایتا توانست  حداکثر سه کشور را آن هم به صورت سوری با خود همراه کند و این اقدام موفق را انجام دهد.

به گزارش فارس، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: ناموفق بودن اقدام آمریکا بیشتر حکایت از دیپلماسی و اقدامات قوی جمهوری اسلامی ایران دارد که این خواسته آمریکا را ناکام گذاشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet