ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/30 15:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
برزگر:

آمریکا برای دلارهای عربستان به سوریه حمله کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا برای به دست آوردن دلارهای عربستان به سوریه حمله کرد.
آمریکا برای دلارهای عربستان به سوریه حمله کرد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا برای به دست آوردن دلارهای عربستان به سوریه حمله کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100974990305.jpg آمریکا,برای,دلارهای,عربستان,به,سوریه,حمله,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر اظهار کرد: آمریکا برای این که به دلارهای عربستان برسد و نظر رژیم صهیونیستی را جلب کند به سوریه حمله کرد زیرا برای این منظور با آنان قراردادهایی بسته بود.

نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی و عربستان از زمانی که داعش با شکست فجیعی مواجه شده است، به دلیل آن که به صورت مستقیم نمی توانند وارد عمل شوند متوسل به آمریکا شدند.

برزگر اضافه کرد: آمریکا با این حمله نشان داد که هر کجا جنگ و خونریزی است حضور دارد و حالا که داعش نتوانسته در سوریه کاری از پیش ببرد دوباره توطئه هایش را طور دیگری آغاز کرده است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: آمریکا با اقدام خود در حمله به سوریه، منفور کشورهای منطقه شده و مردم دنیا هر روز بیشتر با چهره زشت آمریکا آشنا می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: کشورهایی که دنباله رو سیاست های وحشیانه آمریکا هستند بدانند که همین بلایی که آمریکا بر سر مردم دنیا می آورد روزی گریبان آنان را خواهد گرفت و آنان به همین بلا دچار می شوند، پس از حمایت هایشان دست بردارند.

به گزارش ایرنا، آمریکا و متحدانش (انگلیس و فرانسه) صبح شنبه به بهانه حمله شیمیایی در دومای سوریه، دمشق پایتخت سوریه را هدف حمله موشکی و هوایی قرار دادند.

تروریست های سوری مدعی شده اند که شهر دومای سوریه شامگاه شنبه (18 فروردین)، هدف بمباران شیمیایی قرار گرفته و ‏در جریان آن 75 نفر کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند‎.

دولت سوریه، داشتن هرگونه دخالتی را در این حمله شیمیایی رد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet