خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/30 17:00:00
سرویس استان ها
عبادی:

احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند بودجه گرفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تامین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است.
احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شمال شهر بیرجند بودجه گرفت نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند در بودجه امسال تامین اجتماعی تعریف و زمین آن مشخص شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100670832628.jpg احداث,درمانگاه,تامین,اجتماعی,در,شمال,شهر,بیرجند,بودجه,گرفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام محمدباقر عبادی در جمع خبرنگاران، با اشاره به تصویب لایحه حمایت از افراد معلول، اظهار کرد: هیئت دولت سه یا شش ماه پس از اینکه لایحه به تصویب می رسد فرصت تهیه آیین نامه اجرایی آن را دارد لذا در خصوص لایحه حمایت از افراد معلول هیئت دولت و دستگاه های اجرایی باید پیگیری های لازم را داشته باشند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قانون حمایت از افراد معلول اقدامی بسیار شایسته در راستای تکریم این افراد است، افزود: افراد معلول نباید دغدغه خاطر دیگری جز معلولیت داشته باشند لذا در صورت بهبود شرایط اقتصادی کشور قوانین بهتر از این قانون جهت حمایت از معلولان باید به تصویب برسد.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سال گذشته به همت مجمع نمایندگان استان ۷۵ میلیارد تومان اعتبار به بودجه پیشنهادی دولت برای استان خراسان جنوبی افزوده شد، گفت: با توجه به اینکه مردم شمال شهر بیرجند از خلا درمانی در آن منطقه رنج می برند لذا تصویب ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای این منطقه از اقدامات بسیار شایسته در سال گذشته بوده است.

وی ادامه داد: در بودجه امسال تامین اجتماعی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی برای شمال شهر بیرجند تعریف و زمین آن نیز مشخص شده که امیدواریم هرچه سریع تر روند اداری آن پشت سر گذاشته شود و این مرکز احداث و به بهره برداری برسد.

اعتبار ۷ میلیاردی برای ساخت بیمارستان خوسف

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شهرستان خوسف تنها شهرستانی است که بیمارستان ندارد لذا اخذ ردیف اعتباری برای بیمارستان خوسف از دیگر اقدامات شایسته در سال گذشته بوده است، عنوان کرد: خوشبختانه هفت میلیارد تومان برای بودجه سال آینده جهت ساخت این بیمارستان پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه فاینانس خط انتقال آب از دشت مختاران به بیرجند پیگیری و در بانک مرکزی به تصویب رسیده است، بیان داشت: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای این خصوص توسط بانک پارسیان در نظر گرفته شده تا مشکل آب شهرستان بیرجند برطرف شود.

آب مهم ترین اولویت خراسان جنوبی

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: طی سال گذشته با پیگیری های صورت گرفته تجهیزاتی از جمله آنژیوگرافی پیشرفته قلب و مغز برای بیمارستان رازی شهرستان بیرجند اخذ شده است.

وی با اشاره به اصلی ترین برنامه های مجمع نمایندگان برای سال جاری، اظهار کرد: هیچ چیزی برای استان خراسان جنوبی مهم تر از آب وجود ندارد لذا این مهم باید در دستور کار هیئت دولت و مجمع نمایندگان استان قرار گیرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه با توجه به پیگیری های صورت گرفته مقرر شده حدود ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای طرح های آبخیزداری و آبرسانی به روستاهای استان از صندوق توسعه ملی برداشت شود، افزود: انتقال آب از دریای عمان از مسائل مهم دیگر استان است که دولت باید تمام توان خود را برای اجرای این مهم به کار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet