خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/30 14:53:50
سرویس استان ها
تجری:

مشکلات ارتباطی در مناطق زلزله زده برخلاف تبلیغات پابرجاست

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از باقی ماندن مشکلات ارتباطی در برخی از نقاط زلزله زده خواستار رفع نقاط کور آنتن دهی در مناطق مرزی شد.
مشکلات ارتباطی در مناطق زلزله زده برخلاف تبلیغات پابرجاست نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از باقی ماندن مشکلات ارتباطی در برخی از نقاط زلزله زده خواستار رفع نقاط کور آنتن دهی در مناطق مرزی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604104198037910.jpg مشکلات,ارتباطی,در,مناطق,زلزله,زده,برخلاف,تبلیغات,پابرجاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در قصرشیرین برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم سفر امروز وزیر ارتباطات موجبات گشایش اعتباربخشی در این حوزه به این مناطق باشد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، افزود: برخلاف تبلیغات انجام شده مشکلات ارتباطی، مخابراتی و اینترنتی در مناطق زلزله زده به ویژه شهرستان گیلانغرب که بیشترین صدمه را در جریان زلزله دید، هنوز پابرجاست.

وی، عدم پوشش شبکه های همراه در برخی از این مناطق را مورد اشاره قرار داد و خواستار رفع نقاط کور آنتن دهی در مناطق مرزی استان شد.

به گزارش مهر، این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین تصریح کرد: یکی از وزرایی که در جریان زلزله نقدهای انتحاری زیادی از وی داشتم وزیر جهاد کشاورزی بود که به یک سفر یک روزه به این مناطق بسنده کرد، اما امیدواریم سفر شما به این مناطق منشا خیر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet