هدر موبایل
1397/01/31 10:11:34
سرویس فرهنگی
بروجردی:

به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی بازی نخواهیم کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می‌گوید موضوع مواجهه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی خط قرمز نظام است و ما به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با آنها بازی نخواهیم کرد.
به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی بازی نخواهیم کرد رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می‌گوید موضوع مواجهه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی خط قرمز نظام است و ما به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با آنها بازی نخواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102431886886.jpg به,هیچ,وجه,و,در,هیچ,شرایطی,با,ورزشکاران,رژیم,صهیونیستی,بازی,نخواهیم,کرد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نامه رسول خادم به شورای عالی امنیت ملی، گفت: تصمیم در مورد بازی در مقابل رژیم صهیونیستی گرفته شده است و این موضوع خط قرمز نظام است؛ ما به هیچ وجه و در هیچ شرایطی با رژیم صهیونیستی که به معنای به رسمیت شناخته شدن آنهاست بازی نخواهیم کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: ما فلسطین را به عنوان جایگاه مقدسی که قبله اول مسلمانان در آن قرار دارد به رژیم پوشالی و غاصب صهیونیست نخواهیم فروخت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک و اقدامات آنها برای تعلیق کشتی ایران چه اقدامی باید صورت گیرد، تاکید کرد: این موضوع باید در جلسه‌ای بین وزارتخانه‌های ورزش و امور خارجه حل و فصل و توافقی در این زمینه حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت رسول خادم به تازگی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن‌ها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet