هدر موبایل
1397/01/30 16:45:45
سرویس استان ها
شهریاری:

زلزله امروز مشکلی برای نیروگاه اتمی بوشهر ایجاد نکرده و جای نگرانی نیست/ تلفات جانی گزارش نشده است/ تشکیل ستاد بحران

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: فاصله کانون زلزله امروز تا نیروگاه بوشهر ۱۳۰ یا ۱۴۰ کیلومتر است؛ بنابراین حتی به شهر کاکی که نزدیک‌ترین منطقه به محل زلزله است آسیبی وارد نکرده است.
زلزله امروز مشکلی برای نیروگاه اتمی بوشهر ایجاد نکرده و جای نگرانی نیست/ تلفات جانی گزارش نشده است/ تشکیل ستاد بحران نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: فاصله کانون زلزله امروز تا نیروگاه بوشهر ۱۳۰ یا ۱۴۰ کیلومتر است؛ بنابراین حتی به شهر کاکی که نزدیک‌ترین منطقه به محل زلزله است آسیبی وارد نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104480629811.jpg زلزله,امروز,مشکلی,برای,نیروگاه,اتمی,بوشهر,ایجاد,نکرده,و,جای,نگرانی,نیست/,تلفات,جانی,گزارش,نشده,است/,تشکیل,ستاد,بحران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید کمال‌الدین شهریاری با اشاره به جزئیات زلزله امروز بوشهر گفت: زلزله حدود ساعت ۱۱ صبح در بخش کاکی از شهرستان دشتی در استان بوشهر به وقوع پیوست و در اولین اقدامات صورت گرفته ستاد بحران در فرمانداری دشتی با حضور فرماندار دشتی و دستگاه‌های مسئول و اعضای ستاد بحران تشکیل شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنده با تماس‌های مرتبی که با محل و چه ستاد بحران داشته ام خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از خسارت جانی و مصدومیت و حتی خسارت‌های به ابنیه و اماکن هم گزارش نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، بیان داشت: البته در حال حاضر برخی تیم‌هایی هم از سوی فرمانداری و هم از دفتر بنده برای بازدید و بررسی محل زلزله اعزام شده‌اند لذا خوشبختانه به دلیل اینکه کانون زلزله کوه نمک بوده است ظاهرا کوه لرزش و ریزش‌هایی داشته، اما هنوز اطلاعاتی مبنی بر خسارت به سکونتگاه‌ها و شهر‌ها و روستا‌ها گزارش نشده است.

به گزارش میزان، شهریاری بیان داشت: فاصله کانون این زلزله تا نیروگاه بوشهر فاصله ۱۳۰ یا ۱۴۰ کیلومتری است و این زلزله حتی به شهر کاکی که نزدیک‌ترین منطقه به محل زلزله است آسیبی وارد نکرده است بنابراین مسلما نیروگاه بوشهر که به لحاظ محاسبه و طراحی بالاترین لرزش‌های زلزله را تحمل می‌کند و برای زلزله‌های ۸ ریشتر به بالا طراحی شده، بنده می‌توانم بگویم این زلزله به هیچ وجه برای نیروگاه اتمی بوشهر مشکلی ایجاد نکرده است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet