خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/30 17:31:15
سرویس استان ها
گودرزی:

حمایت از تولید ملی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولید ملی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است.
حمایت از تولید ملی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از تولید ملی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107699357741.jpg حمایت,از,تولید,ملی,ستون,فقرات,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در مراسم کلنگ زنی باشگاه سوارکاری و سالن تیراندازی مجموعه ورزشی فرهنگی شهدای کارگر شهرستان بروجرد، اظهار کرد: عملیات اجرایی این باشگاه از هفته آینده آغاز خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: یکی از مولفه های تحقق شعار سال افزایش مهارت است و فراهم شدن بستر لازم برای کارگر که کار خود را به درستی انجام دهد.

وی تصریح کرد: موضوع تولید ملی با شعار، مصاحبه و سخنرانی حل نمی شود و باید ابتدا از خودمان شروع کرده و کالای ایرانی استفاده کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اضافه کرد: شایسته نیست که با استفاده از کالای خارجی برای بیگانه اشتغال ایجاد کنیم و هموطن خود ما بیکار شود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به ایجاد روند اشتغال افزود: دولت پنج هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در طرح ها در نظر گرفته ولی اتفاق خاصی در این راستا رخ نداده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet