هدر موبایل
1397/01/30 19:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار شریف:

ارتش و سپاه در بهترین سطح از تعامل و هم افزایی قرار دارند

سخنگوی سپاه پاسداران تعامل و هم افزایی بین ارتش و سپاه را در بهترین شرایط ممکن ارزیابی کرد.
ارتش و سپاه در بهترین سطح از تعامل و هم افزایی قرار دارند سخنگوی سپاه پاسداران تعامل و هم افزایی بین ارتش و سپاه را در بهترین شرایط ممکن ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706107094468448.jpg ارتش,و,سپاه,در,بهترین,سطح,از,تعامل,و,هم,افزایی,قرار,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگویی ضمن تبریک روز ارتش با اشاره به همکاری سپاه پاسداران و ارتش از بدو پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و صیانت از استقلال و تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور، تعامل این دو سازمان با یکدیگر را بسیار هوشمندانه و دقیق خواند و گفت: تعامل ما و ارتش کاملاً برنامه‌ریزی‌شده بوده و این دو بازوی قدرتمند دفاعی تحت فرمان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و زیر نظر ستاد کل نیروهای مسلح با قوت تمام اداره می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از تعامل سازنده سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تأمین امنیت و منافع ملی کشور، افزود: خطوط فاصل  تعریف‌شده و منظمی برای انجام مأموریت‌های سپاه و ارتش در حوزه دریایی، زمینی،   پدافند و امنیت هوایی کشور وجود دارد که خوشبختانه امروز این دو نیرو را در بهترین سطح از هماهنگی و هم راستایی قرار داده و اغراق نیست اگر بگوییم ما در انجام مأموریت یک سازمان واحد هستیم و درعین‌حال با وظایف تعریف‌شده و با جغرافیای مشخص به انجام وظایف می‌پردازیم.

سردار شریف در ادامه تصریح کرد: حضرت امام در گام اول باهدف خنثی سازی توطئه ضد انقلاب و مزدوران داخلی استکبار جهانی که زمزمه انحلال ارتش در اوایل انقلاب را سر داده بودند فرمان حفظ و تقویت ارتش را صادر فرمودند و متعاقبا روز ۲۹ فروردین ماه بمنظور تجلیل مردم  از حماسه آفرینی های ارتشیان عزیز به عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری شد.

سخنگوی سپاه خاطرنشان کرد:  ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهل سال اخیر همواره در کنار مردم حافظ مرزهای کشور بوده و در جهت تأمین امنیت، فداکاری‌های بسیاری از خود به منصه ظهور رسانده و به یاری خداوند متعال این روند با اقتدار و صلابت برای سربلندی ایران اسلامی تداوم خواهد داشت.

وی  تأکید کرد: برغم خواست دشمنان نظام برای ایجاد انشقاق و شکاف بین ارتش و سپاه در شرایط کنونی این دو سازمان در بهترین وضعیت از هماهنگی و هم افزایی در تأمین امنیت کشور و  آسایش مردم عزیزمان قرار دارند.

به گزارش مهر، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به برگزاری رزمایش‌های متعدد مشترک سپاه و ارتش اشاره و تصریح کرد: ما در طول سال رزمایش‌های  مختلفی در حوزه‌های زمینی، دریایی و به‌ویژه پدافندی اجرا می‌کنیم که بخش عمده‌ای از این رزمایش‌ها، رزمایش‌های تخصصی است که بعضاً  رسانه‌ای هم نمی شود. اما به‌طورکلی در عرصه عملیات دریایی، پدافند هوایی و بعضاً زمینی رزمایش‌های مشترکی داشته و در ادامه مسیر در دستور کار قرار خواهد گرفت و طبق تقویم سالانه دو سازمان، ستاد کل نیروهای مسلح آن‌ها را سازمان‌دهی و ابلاغ می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet