هدر موبایل
1397/01/30 18:34:55
سرویس استان ها
یوسفی تشریح کرد:

جزئیات ترخیص خودروهای اروندی/حق اسقاط بخشیده می شود

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی جزئیات جدید ترخیص خودروهای اروندی را تشریح کرد.
جزئیات ترخیص خودروهای اروندی/حق اسقاط بخشیده می شود نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی جزئیات جدید ترخیص خودروهای اروندی را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102724250484.jpg جزئیات,ترخیص,خودروهای,اروندی/حق,اسقاط,بخشیده,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، همایون یوسفی اظهار کرد: از مردم خوزستان بابت صبر و حوصله‌ای که در زمینه مشکلات خودروهای اروندی داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی، افزود: از همان لحظات اول برای حل شدن مشکلات خودروهای اروندی از طریق دو وزارتخانه امور اقتصاد دارایی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین دفتر معاون اول رئیس‌جمهور پیگیر بودیم.

وی تصریح کرد: آخرین پیگیری‌ها تا این لحظه منجر به این شده که بحث تضامین و بیمه خودروها تا حداکثر ظرف هفته آینده توسط وزارت اقتصاد و دارایی و گمرک کشور حل شود.

یوسفی ادامه داد: ضمن اینکه با پیگیری از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین معاون اول رئیس‌جمهور قرار شده تا پول اسقاط خودروهای فرسوده که باید به ازای خودروهای اروندی مصادره شود را پرداخت نکنند و همان روال سابق برقرار باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خبر داد: مقرر شده تا به‌زودی این دستورالعمل از جانب وزارت صنعت به منطقه آزاد اعلام و کار ترخیص خودروها در اسرع وقت انجام شود.

به گزارش مهر، وی در پایان گفت: حسب وظیفه خود به عنوان نماینده مردم تا آخرین لحظه پیگیر هستیم و امیدواریم همان روال سابق که خودروها به راحتی ترخیص می‌شدند، به زودی برقرار و به تبع مشکل مردم خوزستان نیز حل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet