هدر موبایل
1397/01/30 21:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقاپور:

بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سه قوا در شرایط خاص زحمت خود را می کشند و بخش خصوصی نیز باید وضعیت کنونی و بحران های کشور را درک کند.
بخش خصوصی باید وضعیت کشور را درک کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سه قوا در شرایط خاص زحمت خود را می کشند و بخش خصوصی نیز باید وضعیت کنونی و بحران های کشور را درک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107329145641.jpg بخش,خصوصی,باید,وضعیت,کشور,را,درک,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معصومه آقاپور در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی افزود: اگر منصف باشیم می بینیم که در کشورهای توسعه یافته بدون نفت، گاز و معادن، موتور محرک موضوع مالیات است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: ما نباید از افزایش قیمت دلار هراس داشته باشیم بلکه باید از فرار دل های امیدوار بخش خصوصی از آینده کشور ترسید.

وی تاکید کرد: مسئولان باید امنیت روانی را در جامعه حکم فرما کنند زیرا تمام ابرقدرت ها در پی آن هستند که با ایران هراسی ما را از توسعه بازدارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان کرد: ما باید در کنار مردم باشیم و با طرح واقعیت ها، مشکلات را حل کنیم.

وی گفت: از دولت می خواهیم که ماشین توسعه در حال حرکت است و اگر بنزین به آن نمی ریزید پا از روی ترمز آن بردارند تا راحت تر حرکت کند.

شهاب نادری عضو دیگر کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: راه برون رفت از شرایط کنونی کشور کمک به بخش خصوصی است و باید از این بخش در همه حوزه ها حمایت کرد.

به گزارش ایرنا، نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در هتل پارس کرمان برگزار شد و نمایندگان بخش خصوصی نیز به بیان دغدغه های خود پرداختند. /

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet