هدر موبایل
1397/01/30 20:07:36
سرویس استان ها
حسینی شاهرودی:

رمز موفقیت استان کرمان در مدیریت جهادی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در پهنه استان کرمان مشارکت مردمی را دیده ایم و رمز موفقیت این استان بوضوح مدیریت جهادی، در حاشیه قرار گرفتن مباحث سیاسی و ... بوده است.
رمز موفقیت استان کرمان در مدیریت جهادی است عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در پهنه استان کرمان مشارکت مردمی را دیده ایم و رمز موفقیت این استان بوضوح مدیریت جهادی، در حاشیه قرار گرفتن مباحث سیاسی و ... بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102333752436.jpg رمز,موفقیت,استان,کرمان,در,مدیریت,جهادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید حسن حسینی شاهرودی در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی افزود: هنر مسئولان استان کرمان این است که توانسته اند از همراهی مردم استفاده کنند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: توسعه متوازن را در استان کرمان شاهد هستیم و در این استان هشت منطقه اقتصادی دیده شده و برای هر کدام یک معین نیز تعیین شده است.

وی بر استفاده از ایده های توسعه ای استان کرمان در کشور تاکید و خاطرنشان کرد: البته باید توجه داشت توسعه در کشور باید به صورت متوازن دنبال شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هم در این نشست نیز با بیان اینکه شرایط کنونی کشور را نمی توان با دوران قبل از انقلاب مقایسه کرد، گفت: متاسفانه در بخش های مختلفی از جمله در حوزه معادن آسیب هایی را وارد می کنیم.

احمد محمدی انارکی خاطرنشان کرد: 95 درصد مصرف آب در بخش کشاورزی است و باید فکر کرد که چه میزان می توان از آب موجود استفاده کرد.

وی گفت: سه سال است که محصول پسته رفسنجان و انار دچار سرما زدگی، گرمازدگی و یا تگرگ زدگی شده و امسال به دلیل گرم شدن هوا تمام پسته ما نابود شده است و تعدادی کشاورز سرمایه دار بدون پول داریم که به بانک ها بدهکار هستند.

انارکی محمدی افزود: امروز بزرگترین کارخانه فروکروم خاورمیانه در شهرستان رفسنجان افتتاح می شود.

به گزارش ایرنا، نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در هتل پارس کرمان برگزار شد و نمایندگان بخش خصوصی نیز به بیان دغدغه های خود پرداختند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet