هدر موبایل
1397/01/30 23:47:00
سرویس استان ها
نیکزادی:

حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم

نماینده مردم شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فشار مضاعف مالیات بر درآمد کمر تولید کنندگان و کسبه این مناطق را شکسته است، گفت: حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم.
حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم نماینده مردم شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فشار مضاعف مالیات بر درآمد کمر تولید کنندگان و کسبه این مناطق را شکسته است، گفت: حامی درآمد منصفانه مالیاتی برای کشور هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg حامی,درآمد,منصفانه,مالیاتی,برای,کشور,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله نیکزادی در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی افزود: باید یادمان باشد که نباید مالیات را از گروهی بگیریم که برای آنها مشکل ایجاد شده و کسب و کار آنها تعطیل شود.

نماینده مردم شهرستان های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: مالیات بردرآمد در استان کرمان کمر تولیدکنندگان و کسبه های ما را شکسته است و این مشکل نیاز به بررسی و رفع دارد.

حمزه در ادامه یادآور شد: شرکت های متعددی در استان کرمان و سایر استان ها فعالیت می کنند اما حساب های آنها در همان استان متمرکز نیست که رفع این مشکل برای توسعه استان ها ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: نبود پرونده مالیاتی برخی شرکت های بزرگ استان ها در همان استان، ظلم آشکار برای مردم است.

به گزارش ایرنا، نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ستاد اقتصاد مقاومتی و فعالان اقتصادی استان کرمان با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در هتل پارس کرمان برگزار شد و نمایندگان بخش خصوصی نیز به بیان دغدغه های خود پرداختند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet