هدر موبایل
1397/01/30 22:47:13
سرویس استان ها
خجسته:

سفارتخانه های ایران برای همدان 2018 فعال می شوند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته، سفارتخانه ها و کنسولگری های ایران در کشورهای آسیاسی برای بازتاب رویداد همدان ۲۰۱۸ فعال می شوند.
سفارتخانه های ایران برای همدان 2018 فعال می شوند نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته، سفارتخانه ها و کنسولگری های ایران در کشورهای آسیاسی برای بازتاب رویداد همدان 2018 فعال می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108156023983.jpg سفارتخانه,های,ایران,برای,همدان,2018,فعال,می,شوند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در آیین بهره برداری از بخش قلب بیمارستان بوعلی شهر همدان، بیان کرد: در دیدار با سفیر ایران در مالزی مقرر شد که این سفارتخانه به زودی در این باره اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی نظیر همدان 2018 به طور حتم درآمد و اشتعال پایدار را برای این استان رقم می زند.

وی از حوزه های علمیه و مراکز علمی خواست تا بسته فرهنگی برای رویداد همدان 2018 ارائه دهند تا این رویداد در کنار توسعه استان با رویکرد فرهنگی پیش برود.

وی اظهارکرد: با توجه به اقدام های صورت گرفته افق و آینده ای روشن و امیدوار کننده پیش روی همدان گشوده شده است.

وی ادامه داد: افزایش حضور مسافران نوروزی در همدان و بازدید بیش از یک میلیون و 300 هزار گردشگر از آثار تاریخی و گردشگری این استان موید موثر بودن فعالیت های صورت گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: تلاش استاندار و مجموعه تیم اقتصادی این استان برای جذب سرمایه گذار، توسعه همدان را رقم زده است.

به گزارش ایرنا، بخش آنژیوگرافی جراحی قلب بیمارستان بوعلی در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر مربع با اعتبار 105 میلیارد ریال احداث و با حضور مسئولان بهره برداری شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet