هدر موبایل
1397/01/31 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری:

مسئله سعید مرتضوی در دولت مطرح نشده است

معاون پارلمانی نهاد ریاست جمهوری در خصوص سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات در خصوص پرونده سعید مرتضوی گفت: این پرونده در دولت مطرح نشده است.
مسئله سعید مرتضوی در دولت مطرح نشده است معاون پارلمانی نهاد ریاست جمهوری در خصوص سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات در خصوص پرونده سعید مرتضوی گفت: این پرونده در دولت مطرح نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100493280179.jpg مسئله,سعید,مرتضوی,در,دولت,مطرح,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی امیری درباره سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات در خصوص پرونده سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و آیا این که این مورد به طور خاص در دولت مطرح شده است یا خیر گفت: در  دولت  معمولا مسائل مهم و کلان مطرح می شود، مسائلی که نیاز به تصمیم‌گیری کل جمع دارد.

معاون پارلمانی نهاد ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: البته برخی از مسائل به صورت موردی که دارای اهمیت است مطرح می‌شود اما در این خصوص خیر، چیزی مطرح نشده است.

به گزارش ایلنا، وی تاکید کرد: دستگاه‌های ذی ربط کار خودشان را انجام می‌دهند، اما این که شما فکر کنید در دولت بحث های ریز و جزئی مطرح می‌شود چنین نیست،‌ در دولت بحث‌های کلان مطرح می‌شود که نیاز به تصمیم گیری کل دولت دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet