هدر موبایل
1397/01/31 10:08:37
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان:

اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید از ظرفیتها و سرمایه های بزرگی که در استان کرمان وجود دارد استفاده و اشتغالزایی ایجاد کرد، گفت: اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است و امروز موضوع جریان های سیاسی به مفهوم عمل در حوزه اجرایی و خدمت رسانی به مردم در استان کرمان کنار گذاشته شده است.
اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید از ظرفیتها و سرمایه های بزرگی که در استان کرمان وجود دارد استفاده و اشتغالزایی ایجاد کرد، گفت: اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است و امروز موضوع جریان های سیاسی به مفهوم عمل در حوزه اجرایی و خدمت رسانی به مردم در استان کرمان کنار گذاشته شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108942876208.jpg اختلافات,سیاسی,سم,مهلکی,برای,حل,مسایل,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی داورانی در نشست مشترک شورای اداری رفسنجان گفت: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان که سالهای قبل رقم خورد در ابتدا خیلی جدی گرفته نشد اما امروز که توفیقی شد در این منطقه بیاییم و شاهد اقداماتی باشیم که به همت نماینده مردم رفسنجان و انار انجام شده این مسیر حرکت شاهد تحولات گسترده ای در شهرستان رفسنجان و انار خواهد بود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: امروز در استان کرمان همه چیز دست در دست هم داده و اگر از این فرصت استفاده کنیم جای جای استان و کشور می تواند رویکرد توسعه را علیرغم خواست دشمن با شتاب پیگیری کند.

پورابراهیمی تصریح کرد: امروز دشمنان نظام در تلاش هستند تا مسیر حرکت توسعه اقتصادی کشور را مختل کنند، اما افتتاح اینگونه پروژه های اقتصادی گواه این است که عزم و اراده مردم و فعالان اقتصادی و مدیران متعهد نظام فراتر از خواست دشمن است و همچنان عزم و اراده مردم این کشور در مسیر انقلاب اسلامی و آرمان های نظام است.

وی با بیان اینکه تامین منابع خارجی به سختی باید به روشهای فاینانس انجام شود، افزود: امروز سرمایه گذاری مستقیم خارجی در رفسنجان بدون هیچگونه تضمینی انجام می شود که مفهوم این جمله را سرمایه گذاران می دانند و این اتفاق بزرگی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس تصریح کرد: حضور همکاران بنده در کمیسیون اقتصادی مجلس در رفسنجان بیانگر این است که مجلس با تمام توان از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند و از این ظرفیت برای پیشبرد فعالیتهای اقتصادی در سراسر کشور حمایت می کند.

پورابراهیمی ادامه داد: اقدامات خوبی که در بحث جذب سرمایه گذاری خارجی در مجموعه وزارت اقتصاد در حال اتفاق است و اتفاقات سال گذشته نویدبخش این است که این حرکت با شتاب ادامه پیدا می کند و مجلس هم امیدوار است مأموریتهای خود را در این خصوص به نحو مطلوب انجام دهد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: اتفاقات خوبی که در استان کرمان رقم خورده، بدون یک ریال از بودجه عمومی کشور مسیر توسعه استان در حال طی شدن است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با تاکید بر اینکه روند توسعه استان کرمان با شتاب در حال پیگیری است افزود: در شمال و جنوب استان کرمان شاهد اتفاقات بسیار خوبی با یک هماهنگی تیمی هستیم و باید صادقانه اعلام کرد که این مهم با همت استاندارکرمان و همراهی و همدلی نمایندگان مردم استان در مجلس و ائمه جمعه در سراسر استان صورت گرفته است.

نماینده مردم کرمان در مجلس افزود:شرکت صنایع ملی مس در استان کرمان با مرکزیت شهرستان رفسنجان با تمام توان با توافقهای انجام شده پای کار بیاید و از شرکت مس نباید برای مردم رفسنجان فقط آرسنیک و آلایندگی به ارمغان بیاورد که خوشبختانه این حرکت شروع شده است.

پورابراهیمی با تاکید بر مقابله با بیکاری افزود:باید از ظرفیتها و سرمایه های بزرگی که در استان کرمان وجود دارد استفاده کرد و اشتغالزایی ایجاد کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، افزود: اختلافات سیاسی سم مهلکی برای حل مسایل اقتصادی است و امروز موضوع جریان های سیاسی به مفهوم عمل در حوزه اجرایی و خدمت رسانی به مردم در استان کرمان کنار گذاشته شده و این حرکت بزرگی است و خوشحال هستیم که این مسیر حرکت مورد تایید مقام معظم رهبری، رییس جمهور و مسئولان کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet