هدر موبایل
1397/01/31 10:10:29
سرویس اجتماعی
درپیامی به مناسبت فرا رسیدن روز آزمایشگاهیان؛

تلاشگران عرصه علوم آزمایشگاهی همگام و همدل با پزشکان و نظام سلامت

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درپیامی زادروز حکیم جرجانی و روز آزمایشگاهیان را تبریک گفت.
تلاشگران عرصه علوم آزمایشگاهی همگام و همدل با پزشکان و نظام سلامت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درپیامی زادروز حکیم جرجانی و روز آزمایشگاهیان را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg تلاشگران,عرصه,علوم,آزمایشگاهی,همگام,و,همدل,با,پزشکان,و,نظام,سلامت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نوبخت حقیقی درپیامی به مناسبت زادروز حکیم جرجانی و روز آزمایشگاهیان را به تلاشگران این عرصه مهم و فرهیختگان و دانشجویان علم آزمایشگاهی کشور تبریک گفت، متن پیام رییس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سی ام فروردین، فرصت مغتنمی است برای تجلیل، تکریم و پاسداشت خدمات ماندگار جامعه ی بزرگ آزمایشگاهی کشور که نفش بسزایی در ارتقای خدمات آزمایشگاهی در حوزه ی پیشگیری، کنترل و ایجاد نظم و مراقبت از بیماری ها دارند‌.

این روز خجسته به میمنت زادروز حکیم سید اسماعیل جرجانی، پزشک، آزمایشگر و پژوهنده ی ایرانی به نام روز آزمایشگاهیان نامگذاری شده است که به عنوان بنیانگذار علم آزمایشگاهی نام خود را در تاریخ پزشکی به ثبت و ضبط رساند.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز آزمایشگاه از تلاشگران این عرصه مهم و از فرهیختگان و دانشجویان علم آزمایشگاهی کشور که در عرصه نظام سلامت همگام و همدل با پزشکان، قدم‌های استواری را ارزانی جامعه بشری می‌نمایند تجلیل و قدردانی می‌کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet