هدر موبایل
1397/01/31 11:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مافی:

شهردار آینده تهران باید توانایی پاسخگویی به مطالبات شهروندان را داشته باشد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: شهردار آینده تهران باید ویژگی‌هایی از جمله تعامل با ذی‌نفعان مختلف، تجربه اجرایی موفق و مرتبط با امور شهری و... را داشته باشد.
شهردار آینده تهران باید توانایی پاسخگویی به مطالبات شهروندان را داشته باشد یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: شهردار آینده تهران باید ویژگی‌هایی از جمله تعامل با ذی‌نفعان مختلف، تجربه اجرایی موفق و مرتبط با امور شهری و... را داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104656351219.jpg شهردار,آینده,تهران,باید,توانایی,پاسخگویی,به,مطالبات,شهروندان,را,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروانه مافی در رابطه با ویژگی‌های شهردار آینده تهران ادامه داد:  از طرفی مدیریت 12 ساله حاکم بر شهر تهران، میراثی با 52 هزار میلیارد تومان بدهی و 68 هزار نفر پرسنل و خزانه ای خالی را به مدیر بعد از خود تحویل داد و از طرف دیگر به دلیل تمرکز شدید بر درآمدهای ناپایدار حاصل از حوزه شهرسازی ، انتظام کالبدی و بصری شهر تهران به چالش کشیده شد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در دوازده سال ، 104 هزار میلیارد تومان از منابع این شهر صرف تمرکز بر توسعه کالبدی تهران شد، بدون آنکه به انسانی که در این کالبد جای می‌گیرد، وقعی نهاده شود. این مشکلات، مسائلی نیستند که به راحتی قابل حل باشند.

مافی خاطرنشان کرد: شهردار آینده تهران باید پیش از هر چیز به بازگرداندن اعتماد مردم به نهاد شهرداری و تلاش برای جلب مشارکت و همراهی آنها برای حل مسائل پیش رو متمرکز شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه گفت: شرایط فعلی تهران به گونه‌ای است که برای گذر از مسائلی همچون آلودگی هوا و ترافیک، باید به سمت توسعه حمل و نقل ریلی درون شهری حرکت کند اما به علت هزینه های بالای فعالیت در این زمینه، توان جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای تهران یک اولویت است. بنابراین شهردار تهران باید از ارتباط خوبی با سرمایه گذاران نیز برخوردار باشد. در عین حال توان برقراری ارتباط موثر با بدنه شهرداری تهران هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش ایسنا، وی در خصوص اینکه چه کسی شهردار تهران خواهد شد، بیان کرد: قطعا مسئولیت بر عهده شورای محترم شهر تهران است که با درایت به بهترین تصمیم برسد. با وجود همه مشکلات افراد توانمندی همچون محسن هاشمی، حقانی، حناچی و دیگرانی وجود دارند که از پس مشکلات کنونی برآیند و آرامش و امید را برای شهر و شهروندان تهران به ارمغان آورند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet