هدر موبایل
1397/01/31 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلی:

پوشاندن موفقیت‌های چهل‌ساله انقلاب فتنه جدید دشمنان است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه فریادهای دشمنان بیانگر ریشه دواندن اقتدار ایران اسلامی است، گفت: پوشاندن موفقیت‌های چهل‌ساله انقلاب فتنه جدید دشمنان است.
پوشاندن موفقیت‌های چهل‌ساله انقلاب فتنه جدید دشمنان است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه فریادهای دشمنان بیانگر ریشه دواندن اقتدار ایران اسلامی است، گفت: پوشاندن موفقیت‌های چهل‌ساله انقلاب فتنه جدید دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106991295180.jpg پوشاندن,موفقیت‌های,چهل‌ساله,انقلاب,فتنه,جدید,دشمنان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سعید جلیلی در همایش بزرگ «چهار دهه ایستادگی در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی» که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزارشد، با اشاره به اینکه امروز باید رسالت خود را بشناسیم، گفت: انجام هر فعالیتی مستلزم داشتن انگیزه و علاقه است تا در مسیر شایسته و صحیح قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه امسال در چهلمین سال انقلاب هستیم، عنوان کرد: به برکت انقلاب توفیق یافتیم بسیاری از باورهای دینی خود را تجربه کنیم.

جلیلی با بیان اینکه مردم ایران با انقلاب حیات و هویت جدیدی پیدا کردند، افزود: ما ایرانی ها در مبارزه با آمریکا توانستیم موفق شویم و دشمنانمان هم به این مهم اذعان کردند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی اضافه کرد: اگر تحلیل صحیحی از موفقیت های ایجاد شده نداشته باشیم در تداوم آن نمی توانیم شایسته عمل کنیم.

جلیلی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی یعنی انتخاب اسلام توسط مردم، اظهارداشت: شاید ابتکار ملت ایران در این دوره مفهوم‌ جمهوری اسلامی بود در این دوره مردم انتخاب کردند و پای کار آمدند و اسلام را مبنای زندگی و حکومت خود انتخاب کردند.

وی بیان کرد: در شهر مرزی مریوان خانواده ای هستند که ۱۷ شهید تقدیم انقلاب کردند و این قدرتی ایجاد می کند که اراده دشمنان همواره مقابله با آن است و تاکنون هم در این راستا پاسخی دریافت نکردند.

وی به واکنش سه قدرت جهانی نسبت به حملات شیمایی در سوریه اشاره کرد و گفت: در دوران جنگ تحمیلی سردشت و حلبچه آماج بدترین حملات شیمیایی صدام قرار گرفتند ولی هیچ دولتی بیانیه ای در راستای محکوم کردن آن صادر نکردند.

دشمنان به دنبال ایجاد تردید در موفقیت های انقلاب اسلامی ایران هستند

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه مردم کشورما با تمدن دارای ایده و الگو در عرصه های مختلف هستند، بیان کرد: بسیاری از شهرهای ایران به ویژه استان کردستان  توسط رژیم بعثی بمباران شد ولی مردم شهر و زادگاه خود را ترک نکردند و در مقابل دشمن ایستادند.

جلیلی اظهارداشت: مردم ما  اسلام را باور دارند و دین را مایه حیات خود می دانند  و اخلال در همبستگی و باور مردم ما هدف دشمن است.

وی عنوان کرد: بیش از ۲۰۰ شبکه ماهواره ای به زبان های رایج در ایران فعالیت می کنند که قطعا هدف پرکردن اوقات فراغت مردم ما را ندارند.

وی با اشاره به اینکه مادامی که پیوستگی و وحدت حول محور اسلام درکشورما وجود داشته باشد قدرت شکل می گیرد، بیان کرد: ایجاد تردید در ایمان مردم وموفقیت ها ودستاوردهای انقلاب و نظام هدف کنونی دشمنان کشورمان است.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی  ادامه داد: حرکت ملتی در الهام بخشی در دفاع از حقوق و امنیت همسایگانش را  به سلطه طلبی و توسعه طلبی منطقه ای تعبیر می کنند و اینجاست که باید هوشیار بود.

رسالت فعالان فرهنگی برطرف کردن ابرهای تردید است

جلیلی با بیان اینکه وظیفه فعالان فرهنگی برطرف کردن ابرهای تردید است، گفت: فعال فرهنگی  فردی است که در روند موضوعات بی تفاوت نیست  ونسبت به روندها و اولویت های کشور هوشیار است.

وی با تاکید براینکه جهان اسلام باید هوشیار باشد و اجازه ایجاد تردید ندهد، بیان کرد: دشمن یا با ایجاد تردید مردم را به انصراف در مسیر مبارزه سوق می دهد یا با روش هایی این حرکت را دچار اخلال می کند.

وی اظهارداشت: هرجا گفتمان دینی و انقلاب برقرار بوده پیروز میدان بودیم و هرجا مشکلی پیش آمده ناشی از نبود گفتمان و فاصله گرفتن از آن بوده است.

فریادهای  دشمنان بیانگر ریشه دواندن اقتدار ایران اسلامی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با بیان اینکه چهل سال با قدرت حرکت کردیم، یادآورشد: اگر کشور ضعیفی بودیم چرا بدخواهان ما عربده می کشند و بی شک فریادهای آنها بیانگر ریشه دواندن اقتدار ایران اسلامی است.

جلیلی با تاکید بر شناخت اولویت ها و خط مقدم امروز جامعه، بیان کرد: فتنه امروز دشمنان این است که موفقیت های نظام وانقلاب را بپوشانند و مردم را سرگرم مباحث و موضوعات بی ارزش کنند.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه برای قوت نظام باید مشکل بیماری را برطرف کرد، عنوان کرد: فرق انقلاب اسلامی  با دیگر انقلاب ها این است که نگاهش به قله هاست نه حداقل ها و این مبنای اندیشه اسلامی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet