خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/01/31 12:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آیت الله دری نجف آبادی:

کشور در تمام عرصه ها نیازمند مدیریت اصولی و صیانت از منابع است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: کشور در تمام عرصه ها نیازمند مدیریت اصولی است تا منابع موجود حفظ و از آن به بهترین نحو در مسیر رشد و پیشرفت ایران اسلامی بهره گرفته شود.
کشور در تمام عرصه ها نیازمند مدیریت اصولی و صیانت از منابع است نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: کشور در تمام عرصه ها نیازمند مدیریت اصولی است تا منابع موجود حفظ و از آن به بهترین نحو در مسیر رشد و پیشرفت ایران اسلامی بهره گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109866551592.jpg کشور,در,تمام,عرصه,ها,نیازمند,مدیریت,اصولی,و,صیانت,از,منابع,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی پیش از ظهر جمعه در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی خبرگان آیت الله محسن اراکی در اراک، اظهار داشت: امروز مدیریت اصولی در همه عرصه ها در کشور لازم است تا بتوانیم از منابع موجود به بهترین نحو بهره ببریم، در حوزه مواهب طبیعی و بارش ها، در حوزه اقتصادی و ارز، در حوزه واحدهای صنعتی و خصوصی سازی و سایر بخش ها، نیازمند مدیریت صحیح هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به شرایط منطقه خاورمیانه افزود: امید است به زودی دشمنان اسلام ذلیل و خار شوند و خون شهدای مقدس ما پیروزی را برای جبهه حق به دنبال داشته باشد و شاهد نابودی تجاوزگرانی چون رژیم صهیونیستی باشیم.

وی با اشاره به روز ارتش و همچنین ولادت سیدالشهدا(ع) بیان کرد: امیدواریم بهار طبیعت که همراه شده با بهار معنوی و ماه های مبارکی همچون رجب، شعبان و رمضان، برای ما برکات بسیار به همراه داشته باشد و از مواهب آن بهره مند شویم.

دری نجف آبادی با اشاره به افتتاح دفتر آیت الله اراکی، نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی، خاطرنشان ساخت: مجلس خبرگان رهبری، هیات اندیشه ورز مجلس خبرگان، مجمع جهانی اهل بیت(ع) از جمله عرصه هایی است که می تواند زمینه کارهای مشترک ما و نمایندگان مجلس خبرگان استان مرکزی باشد، امروز دامنه مسئولیت ما در این زمینه ها بسیار گسترده و تکلیف ما سنگین است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: امروز توطئه های دشمن علیه اسلام و نظام اسلامی، هجمه های فرهنگی و فضای مجازی، جنایت علیه مسلمانان و مظلومان، ما را در یک عرصه نابرابر و ناعادلانه قرار داده که به همین سبب باید با تمام توان برای حفظ آرمان های مقدس اسلام و شهدا با اتحاد و انسجام گام برداریم.

وی ادامه داد: امروز ما مسلمانان بایستی در زبان، فکر و عمل با یکدیگر در وحدت و یکپارچگی باشیم تا شجره انقلاب اسلامی ریشه دارتر و با عظمت تر شود و این عالم وجود را به دست حضرت قائم(عج) بسپاریم.

دری نجف آبادی اضافه کرد: در استان بایستی کار فرهنگی در حوزه های مختلف گسترش یابد، ۱۲سال است که آمار استان مرکزی در زمینه نرخ ولادت و باروری از میانگین کشوری پایین تر می باشد و در حال تبدیل شدن به یک استان پیر هستیم، کار فرهنگی جدی برای تحکیم بنیان خانواده ضروری است و ارگان های فرهنگی نباید در این رابطه غفلت داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: در حوزه اشتغالزایی، رفع بیکاری، کاهش آسیب های اجتماعی، حاشیه نشینی، حوزه های علمیه، تشکیل دانشگاه اسلامی انسانی و سایر عرصه های اجتماعی، نیازمند اقدام جدی هستیم و کار برای انجام دادن بسیار زیاد است.

به گزارش مهر، وی یادآور شد: امروز باید از جبهه توحید، خون شهدا، آرمان های انقلاب و اسلامی محافظت کنیم و از در مقابل عواملی که ما را دچار غفلت می کند بایستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet