هدر موبایل
1397/01/31 12:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

65 درصد مردم موافق فیلتر تلگرام هستند/ جریانات مخالف فیلتر منافع سیاسی دارند

احمد سالک، عضو فراکسیون ولایی مجلس گفته که ۶۵ درصد مردم از فیلترینگ تلگرام ابراز خرسندی کرده‌اند.
65 درصد مردم موافق فیلتر تلگرام هستند/ جریانات مخالف فیلتر منافع سیاسی دارند احمد سالک، عضو فراکسیون ولایی مجلس گفته که 65 درصد مردم از فیلترینگ تلگرام ابراز خرسندی کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg 65,درصد,مردم,موافق,فیلتر,تلگرام,هستند/,جریانات,مخالف,فیلتر,منافع,سیاسی,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیام رسان‌های داخلی توانایی پوشش 80 میلیون نفر را دارند و امیدواریم ظرفیت‌های این پیام رسان‌ها افزایش یابد.

 احمد سالک افزود: سروش، آی گپ، گپ، بله و ویسپی پیام رسان های داخلی هستند که جایگزین تلگرام شده اند که با تقویت این شبکه ها کار بزرگی در کشور انجام می دهیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس، یادآور شد: پیام رسان سروش اعلام کرده که می تواند تا 20 میلیون نفر را پوشش دهد، در کل تمام این شبکه ها می توانند حدود 80 میلیون نفر را تحت پوشش قرار دهند ولی امیدواریم به مرور دامنه امکانات و پشتیبانی آنان افزایش یابد و زیرساخت ها تقویت شود.

وی گفت: امیدواریم کوچ مردم در فضای مجازی از تلگرام به پیام رسانان داخلی که بسیار حساس است تحت تاثیر القائات و فضاسازی بیگانگان قرار نگیرد، ملت ایران با بصیرت هستند و به خوبی این موضوع را درک می‌کنند.

سالک یادآور شد: در یک نظرسنجی 65 درصد مردم از فیلترینگ تلگرام ابراز خرسندی کردند، 25 درصد نیز آمادگی خود را برای استفاده از پیام رسان های داخلی اعلام کرده و برای آنها تفاوتی ندارد ولی تعدادی هم مخالفت کرده اند که اکثر آنها برخی جریان های سیاسی داخلی و خارجی هستند، این جریانات منافع سیاسی خود را در شایع افکنی ها و بحران می دانند از این رو نمی خواهند تلگرام بسته شود.

این نماینده مردم د رمجلس دهم، افزود: قرار شده است مسئولان تمامی پیام رسان های داخلی درجلسه کمیسیون فرهنگی مجلس حضور یابند.

به گزارش اعتماد آنلاین، او با بیان این که تلگرام به ابزاری در دست دشمنان تبدیل شده بود، گفت: روسیه، انگلیس، آلمان و فرانسه به فیلترینگ تلگرام رو آورده اند، زیرا این پیام رسان بنیان خانواده ها را از بین می برد و امنیت کشورها را به هم می ریزد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet