هدر موبایل
1397/01/31 14:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اظهار بی‌اطلاعی اردکانیان از عدم ثبت هورالعظیم در کنوانسیون رامسر

وزیر نیرو در مورد خبری در خصوص جلوگیری وزارت نیرو از ثبت تالاب هورالعظیم در کنوانسیون رامسر اظهار بی‌اطلاعی کرد.
اظهار بی‌اطلاعی اردکانیان از عدم ثبت هورالعظیم در کنوانسیون رامسر وزیر نیرو در مورد خبری در خصوص جلوگیری وزارت نیرو از ثبت تالاب هورالعظیم در کنوانسیون رامسر اظهار بی‌اطلاعی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710102619228224.jpg اظهار,بی‌اطلاعی,اردکانیان,از,عدم,ثبت,هورالعظیم,در,کنوانسیون,رامسر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رضا اردکانیان با اشاره به کاهش آب ذخیره در مخازن سدها اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ ایستگاه اندازه‌گیری بارش در ایران نشان‌دهنده کاهش ۴۴ درصدی بارندگی در کشور است؛ امسال تنها دو استان رشد مثبت بارندگی و مابقی همه کاهش داشتند که حتی در برخی استان‌ها کاهش ۷۰ درصدی هم ثبت شد.

وی با اشاره به لزوم صرفه‌جویی و استفاده صحیح در مصرف منابع آبی کشور افزود: برای تأمین آب در کشور قطعاً اولویت با آب شرب است و از مردم هم تقاضا داریم تا با توجه به قرار گرفتن در خشک‌ترین سال نیم‌قرن اخیر، مصرف بهینه را در دستور کار خود قرار دهند.

وی در خصوص بازنگری در سیاست‌های انتقال آب نیز عنوان کرد: هر طرح عمرانی علاوه بر سودها، سختی‌هایی هم دارد و باید سعی کنیم در زمان طرح و نیز بهره‌برداری، منافع آن حداکثر و آثار و عوارض منفی آن به حداقل برسد.

به گزارش مهر، وی در واکنش به این موضوع که وزارت نیرو اجازه ثبت هورالعظیم در کنوانسیون رامسر را نمی‌دهد، بیان کرد: چنین اطلاعی ندارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet