هدر موبایل
1397/01/31 14:43:07
سرویس استان ها
حسن بیکی:

آموزش فنی و حرفه‌ای ابزار توسعه اشتغال در استان سمنان است

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت فراگیری و آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای، گفت: آموزش فنی و حرفه‌ای ابزار توسعه اشتغال در استان سمنان است.
آموزش فنی و حرفه‌ای ابزار توسعه اشتغال در استان سمنان است نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت فراگیری و آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای، گفت: آموزش فنی و حرفه‌ای ابزار توسعه اشتغال در استان سمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100689874533.jpg آموزش,فنی,و,حرفه‌ای,ابزار,توسعه,اشتغال,در,استان,سمنان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی در آیین افتتاح نخستین مرکز ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، ضمن بیان اینکه آموزش فنی و حرفه‌ای ابزار توسعه اشتغال در استان سمنان است، تأکید کرد: جایگاه آموزش فنی و حرفه‌ای از ضروریات و نیاز امروز جامعه ما است که باید تقویت شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: آموزش فنی و حرفه‌ای دامغان دارای امکانات  مناسبی است که باید برای استفاده از این ظرفیت به‌خوبی بهره گرفت و جوانان جویای کار را برای کسب مهارت و وارد شدن به بازار کار به این مراکز سوق داد.

مهارت‌های فنی و حرفه‌ای نمونه‌ای از اقتصاد مقاومتی

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر اینکه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای شتاب‌دهی به تولید ملی امری حیاتی و مهم است، گفت: تولید ملی در جامعه یک سرمایه است و باید با برنامه‌ریزی درست و صحیح از آن استفاده کرد تا زمینه حمایت و ورود آن به جامعه فراهم شود.

حسن بیکی خاطرنشان کرد: مهارت‌های فنی و حرفه‌ای نمونه‌ای از اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم طرح‌ها و برنامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور باهدف رشد و تربیت نیروی انسانی کارآمد برای کار محقق شود.

به گزارش مهر، وی از وجود هشت دانشگاه دولتی و غیردولتی در دامغان خبر داد و اظهار داشت: در این مراکز ۱۷ هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیل می‌کنند که حدود ۵۰۰ نفر استاد نیز کار آموزش دانشجویان را بر عهده‌ دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet