ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/01/31 14:27:51
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

خروج از برجام، تهدید ترامپ برای امتیازگیری بیشتر است/ تلاش اتحادیه اروپا برای تحریم مجدد ایران

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هجمه وسیع تبلیغاتی در خصوص موعدی که ترامپ برای خروج یا عدم خروج از برجام مشخص کرده، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران انجام شده تا امیتاز بیشتری بگیرند.
خروج از برجام، تهدید ترامپ برای امتیازگیری بیشتر است/ تلاش اتحادیه اروپا برای تحریم مجدد ایران عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هجمه وسیع تبلیغاتی در خصوص موعدی که ترامپ برای خروج یا عدم خروج از برجام مشخص کرده، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران انجام شده تا امیتاز بیشتری بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103725676107.jpg خروج,از,برجام،,تهدید,ترامپ,برای,امتیازگیری,بیشتر,است/,تلاش,اتحادیه,اروپا,برای,تحریم,مجدد,ایران Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص ارزیابی از آینده برجام، اظهار داشت: تصور من این است که همه اقداماتی که در منطقه صورت می گیرد، به نوعی بهم پیوسته و مرتبط با یکدیگر هستند تا بر جمهوری اسلامی ایران فشار وارد شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان ادامه داد: برای مثال حمله به سوریه، فشار بر محور مقاومت، تهدید ترامپ به خروج از برجام، فشار بر اروپا برای همراهی با آمریکا و تلاش اتحادیه اروپا برای تحریم مجدد ایران را می‌توان حلقه‌های متصلی دانشت.

وی افزود: هجمه وسیع تبلیغاتی در خصوص موعدی که ترامپ برای خروج یا عدم خروج از برجام مشخص کرده، از سوی دشمنان جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

جمالی نوبندگانی ادامه داد: 3 ماه پیش هم که مقرر شده بود ترامپ تمدید تعلیق تحریم‌های هسته ای را امضا کند، فشارهایی برای امتیاز گیری به ایران وارد شد ولی در نهایت رئیس جمهور آمریکا تمدید تعلیق تحریم‌ها را امضا کرد، این فشارها برای افزایش فشار بر ایران به جهت امتیازگیری است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موعد برگزاری انتخابات لبنان و عراق نزدیک است و سعودی ها به دنبال تاثیرگذاری بر انتخابات عراق هستند، گفت: عربستان از قبل نیز فشارهایی را بر لبنان وارد آورده بود، اما به طور کلی عربستان به دنبال گرفتن جای جمهوری اسلامی ایران در عراق است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet